Ինչպես հայտնի է, Քիմ Քարդաշյանի կրտսեր քույրը՝ Քայլի Ջենները ու ռեփեր Թայգան վերջերս վերջնականապես բաժանվեցին:
Երաժիշտն արդեն նոր ընկերուհի է գտել, նրան տեսել են հիփ հոփ աստղ Քարլի Ռեդդի հետ Ատլանտայում Բեյոնսեի շոուի ժամանակ:
Քայլին էլ է որոշել շատ չսպասել ու սկսել է հանդիպել կանադացի ռեփերի հետ,որը ելույթ է ունենում PartyNextDoor կեղծանունով:
22-ամյա երաժշտի իսկական անունը Ջարոն Էնթոնի Բրեթուեյթ է:
«Նրանք խելագարվում են իրար համար: Քայլին չի հասկանում, թե ինչու է մի ամբողջ տարի կորցրել հանուն Թայգայի: Քայլիի ընտանիքը նույնպես կարծում էր, որ ռեփերը, որը նրանից ութ տարով մեծ է, համապատասխան չէ աղջկան: PartyNextDoor-ը հաստատ նրան ավելի հարմար թեկնածու է»,- հայտնել է Քարդաշյան- Ջեններ ընտանիքին մոտ կանգնած աղբյուրը:

Кайли Дженнер нашла себе нового бойфренда
Как известно младшая сестренка Ким Кардашян Кайли Дженнер и рэпер Tyga недавно окончательно расстались.
Музыкант уже нашел замену 18-летней Кайли, его видели с хип-хоп звездой Карли Редд на шоу Бейонсе в Атланте.
Ну, Кайли тоже решила не откладывать дела в долгий ящик и стала встречаться с канадским рэпером, который выступает под псевдонимом PartyNextDoor.
Настоящее имя 22 летнего музыканта – Джарон Энтони Бретуэйт.
«Они без ума друг от друга. Кайли не понимает, почему потеряла целый год на Tyga. Семья Кайли тоже думала, что рэпер, который старше нее на восемь лет, не пара для девушки. PartyNextDoor точно подходит ей», - сообщает источник близкий к семье Кардашян-Дженнер.