Ամուսնացած Քեթի Թոփուրիան ռեփեր Գուֆի սիրուհին է դարձել։ Life.ru–ն հայտնում է, որ «A-Студио» խմբի մենակատարուհին հայտնի երաժշտի հետ սիրավեպ ունի։ Սիրահարներն անգամ միասին աշխատում են Թաիլանդում, իսկ այդ հանգստի կադրերը հայտնվել են համացանցում։
Կադրերում երգչուհին մարմնագույն լողազգեստով արեւային լոգանք է ընդունում Գուֆի կրծքին պառկած։
Հետաքրքիր է, որ Instagram–ում Քեթիի եւ Գուֆի էջում ոչ մի ակնարկ չկա նրանց համատեղ հանգստի մասին։ Երգչուհին տեղադրել է միայն սելֆի եւ վիդեո, որոնցում երեւում է, թե ինչպես է զվարճանում ընկերուհիների հետ։ Դատելով Գուֆի լուսանկարներից՝ տպավորություն է ստեղծվում, որ Թաիլանդում նա միայնակ է հանգստացել։
Պարզվել է, որ նրանք միեւնույն օդանավով են մեկնել հանգստի եւ տեղավորվել նույն հյուրանոցում։
Թոփուրիան եւ Դոլմատովը մտերմացել էին 2016–ի մարտին նկարահանման հրապարակում, երբ «А-Студио» Գուֆի հետ տեսահոլովակ էր նկարահանում։ Քեթին եւ Ալեքսեյը սկսեցին հանդիպել։ Սիրահարներները մոտ 10 ամիս կարողանում էին թաքցնել իրենց հարաբերությունները բոլորից. Թոփուրիայի եւ Դոլմատովի սիրավեպի միայն մի քանի մարդ գիտեին։
«Սկզբում անգամ Քեթիի մտերիմ ընկերները չգիտեին Գուֆի հետ նրա հարաբերությունների մասին։ Երբ նրանք իմացան, շոկի մեջ էին։ Քեթին այնքան ջանասիրաբար էր թաքցնում իրենց սիրավեպը, վախենում էր, որ ամուսինը կիմանա։ Լեւը, որքանով ես գիտեմ, հիմա ԱՄՆ–ում է ապրում, ուր նա գործերով է մեկնել։ Ամուսնու մեկնումից հետո Քեթին Ռուբլյովկայի էլիտար ավանից տեղափոխվել էր «Մոսկվա Սիթիի» իր բնակարանը»,– պատմել է Թոփուրիային մտերիմ աղբյուրը։
Մոսկվայում Դոլմատովն ու Թոփուրիան մարդաշատ վայրերում միասին չեն հայտնվում։ Քեթիի եւ Ալեքսեյի ռոմանտիկ հարաբերությունները հիմնականում ընթանում են Ապրելեւկի ամառանոցային տանը՝ հետաքրքրասերների աչքերից հեռու։ Ասում են՝ Քեթին բաց չի թողնում Մոսկվայում ռեփերի ոչ մի համերգ։ Արտիստներին մոտ կանգնած աղբյուրները հայտնում են, որ հենց Քեթին է պահանջել, որ Ալեքսեյը վերականգնողական բուժում անցնի Իսրայելի վերականգնողական կլինիկայում։
Նշենք, որ եթե Գուֆը պաշտոնապես ազատ է, Քեթի Թոփուրիան ամուսնացած է։ 2013-ին երգչուհին ամուսնացել է գործարար Լեւ Գեյխմանի հետ։ 2015-ի հունիսին ամուսինները դուստր են ունեցել, որին կոչել են Օլիվիա։
Ի դեպ, «Дни» ռուսական կայքի հետ զրույցում Թոփուրիայի մենեջերը հերքել է այդ տեղեկությունը.
«Այդ ամենն անհեթեթություն է։ Չգիտեմ, թե ինչպես արձագանքել նման սադրիչ նորություններին։ Ես կարծում եմ, որ Քեթիին՝ որպես ամուսնացած կնոջ, նման նորությունները վիրավորում են։ Ամուսնու հետ նրանք հիանալի հարաբերություններ ունեն»,– ասել է Վիկտորյա Նուրիեւան։

Замужняя Кэти Топурия стала любовницей рэпера Гуфа
Замужняя Кэти Топурия стала любовницей рэпера Гуфа. По сообщению портала Life.ru, у солистки группы «А-Студио» роман с именитым музыкантом. Влюбленные даже вместе отдохнули в Таиланде, а кадры с этого отдыха попали в Сеть.
На кадрах певица, облаченная в купальник телесного цвета, загорает, лежа на груди Гуфа.
Интересно, что на страничках Кети и Гуфа в соцсети Instagram нет и намека на совместный отдых. Певица публиковала исключительно селфи и видео, на которых запечатлена развлекающейся с подружками. Судя по снимкам на странице Гуфа в той же соцсети, создавалось впечатление, что в Таиланде он отдыхал в одиночестве.
Выяснилось, что артисты прилетели на одном самолете и поселились в одном отеле.
Топурия и Долматов сблизились в марте 2016 года на съемочной площадке, когда «А-Студио» снимали клип на совместную с Гуфом песню «Далеко». Кети и Алексей стали встречаться за пределами концертных площадок. Почти десять месяцев влюбленным удавалось скрывать свои отношения от всех – о романе Топурии и Долматова знали всего несколько человек – концертный директор Гуфа и несколько подруг Кети.
«Поначалу даже близкие друзья Кети не знали о ее отношениях с Гуфом. Когда они узнали, то были, конечно, в шоке. Кети так старательно все скрывала, боялась, что узнает муж. Лев, насколько мне известно, сейчас живет в США, куда он уехал по работе. После отъезда супруга Кети переехала из элитного поселка на Рублевке в апартаменты в «Москве Сити», – рассказал человек из близкого окружения Топурии.
В Москве Долматов и Топурия не появляются вместе в людных местах. Романтические встречи Кети и Алексея проходят в основном в его загородном доме в Апрелевке, подальше от любопытных глаз. Говорят, Кети не пропускает ни одного выступления Гуфа на концертах в столице. В близком окружении артистов утверждают, что именно Кети настояла на прохождении Алексеем реабилитации в наркологической клинике в Израиле.
Отметим, что если Гуф официально свободен, то Кети Топурия замужем. В 2013 году певица сочеталась брачными узами с бизнесменом Львом Гейхманом. Пышное торжество прошло в элитном зале торжеств Barvikha Luxury Village, куда молодожены пригласили более 500 гостей. В июне 2015-го года у супругов родилась дочь, которую назвали Оливией.
Кстати, российскому порталу «Дни» вышеуказанную информацию опроворег PR-менеджер артистки Топурии.
«Все это чушь и полный бред. Не знаю, как реагировать на такие провокационные новости. Я считаю, Кети Топурию как замужнюю женщину такие новости просто оскорбляют. С мужем у них прекрасные отношения», – пояснила Виктория Нуриева.