Քարդաշյանների ընտանիքից այսօր ուշադրության կենտրոնում են ոչ թե Քիմը կամ նրա քույրերը, այլ ընտանիքի մայրը՝ 61-ամյա Քրիս Ջեները:
RadarOnline-ը (կայք, որին ոչ միշտ է կարելի հավատալ) գրում է, որ Քրիսը որոշել է դադարեցնել հարաբերությունները 36-ամյա Կորի Գեմբլի հետ: Զույգը, ի դեպ, միասին է 2014 թվականի նոյեմբերից:
«Քրիսն ինքն է որոշել դա անել, նա Կորիին ասել է, որ ուզում է ավելի շատ ժամանակ տրամադրել ընտանիքին եւ շոուին: Քրիսը վստահ է, որ իրենց հարաբերություններն իրեն խանգարում են կենտրոնանալ բիզնեսի ուղղությամբ: Նա մտահոգված է Keeping Up With The Kardashians ռեալիթի շոուի վարկանիշի անկմամբ:
Կորին նրա սերը չէր, նա պարզապես ժամանակ էր անցկացնում Բրյուսի հետ ամուսնալուծվելուց հետո»,- նշել է ներքին աղբյուրը:
Մեր կողմից նշենք, որ ներքին աղբյուրը փոքր-ինչ ստել է, քանի որ ներկայում հեռարձակվող շոուի 13-րդ սեզոնն ամենաբարձր վարկանիշն ունի իր գոյության ամբողջ պատմության ընթացքում:
Հավելենք նաեւ, որ շուտով էկրաններին կհայտնվի Հարվի Վայնշթեյնի ընկերության արտադրության բազմասերիանոց մուլտֆիլմը, որի գլխավոր հերոսները կլինեն Քիմը, Քանյեն, Քրիսը, Քլոեն, Քորթնին, Քենդալը եւ Քայլին:

61-летняя мама Ким Кардашян рассталась с 36-летним любовником
День не будет похож на день, если не начнется новостями о пресловутой семейке Кардашян. На этот раз в центре внимания оказалась на Ким и ее сестры, а мама семейства 61-летняя Крис Дженнер.
Как пишет RadarOnline (сайт, которому не всегда можно доверять), Крис решила прекратить отношения с 36-летним Кори Гэмблом. Пара, к слову, встречается с ноября 2014-го года.
«Крис сама решила так сделать, она сказала Кори, что ей нужно уделять больше времени семье и шоу. Крис уверена, что эти отношения мешают ей сосредоточиться на бизнесе. Она волнуется за падающие рейтинги реалити-шоу Keeping Up With The Kardashians. Кори не был ее любовью, она просто так утешала себя после развода с Брюсом», - отмечает инсайдерский источник.
Со своей стороны отметим, что инсайдер немного переврал, так как рейтинг выходящего сейчас 13-го сезона именитого шоу является самым высоким за все его историю.
А еще добавим, что скоро на экраны выйдет многосерийный мультфильм в производства компании Харви Вайнштейна, в котором главными героями будут Ким, Канье, Крис, Хлое, Кортни, Кендалл и Кайли.