Դե, սա արդեն հեռուստասերիալի է նմանվում։ Նման բան միայն լատինաամերիկյան սերիալներում կարելի է տեսնել։ TMZ-ը գրում է, որ Ջենիֆեր Լոպեսի ներկայիս զուգընկերոջը՝ բեսյբոլիստ Ալեքս Ռոդրիգեսին, նրա նախկին ընկերուհին շանտաժի է ենթարկում։ 41-ամյա սպորտսմենը, որի հարաբերությունները Ջեյ Լոյի հետ շատ լուրջ են, անհարմար դրության մեջ է հայտնվել։
Ալեքս Ռոդրիգեսն այդ կնոջ հետ (կնոջ անունը չի նշվում) հանդիպել է 2014 թվականին։ Այժմ նա 600 հազար դոլար է պահանջում, հակառակ պարագայում՝ սպառնում է հրապարակել հաղորդագրությունները, որոնք Ալեքսն ուղարկել է իրեն։ Սակայն այստեղ մի նրբություն կա. կինը պնդում է, որ հաղորդագրությունները ստացել է, երբ զույգը խզել է հարաբերությունները, իսկ Ալեքսը սկսել է հանդիպել Լոպեսի հետ։
Կինը վստահեցնում է, որ հաղորդագրությունները ինտիմ բնույթ են կրում։ Սակայն Ալեքսը, պարզվում է, «պինդ տղա է»։ Նա հայտարարել է, որ կինը կարող է հանգիստ մամուլում հրապարակել այդ հաղորագրությունները, քանի որ նա դրանք չի ուղարկել Լոպեսի հետ սիրավեպի ընթացքում։ Ալեքսը հրաժարվել է վճարել, ավելին՝ Ռոդրիգեսի փաստաբանները ոստիկանություն են դիմել։
Ջեյ Լոն դրան հումորով է վերաբերում եւ աջակցում է Ալեքսին։
Ալեն Սիմոնյանի շնորհավորանքը սիրելիին՝ Անելյա Գուբրյանին, 27-ամյակի առթիվ (ֆոտո)09:00, 2 սեպտեմբերի
«Վամպիրի» շքեղություն. Ինչպես են միլիարդատերերը երիտասարդացնում իրենց սեռական օրգանները ուսանողների արյունով՝ տարեկան 250,000 դոլարով15:40, 1 սեպտեմբերի
Մասնավոր ինքնաթիռներ, շքեղ վիլլաներ և թանկարժեք արձակուրդներ. Քենդալ Ջենների ընտանիքը մտահոգություն ունի, որ Ջեյքոբ Էլորդին չարաշահում է նրա հարստությունը14:27, 1 սեպտեմբերի

Ну это вообще жесть мыльная опера. Такое только в латиноамериканских сериалах возможно. Итак. Как пишет TMZ, нынешнего бойфренда Дженнифер Лопес – бейсболиста Алекса Родригеса стала шантажировать его бывшая девушка. 41-летний спортсмен, у которого все настолько серьезно с Джей Ло, что дело попахивает свадьбой, оказался в конфузной ситуации.
Алекс Родригес встречался с женщиной, имя которой не называется, в 2014 году. Теперь она требует 600 тысяч долларов, в противном случае женщина опубликует смски, которые Алекс посылал ей. Но, нюанс. Женщина утверждает, что смски стала получать уже после того, как Алекс и она порвали отношения и бейсболист начал встречаться с Лопес.
Женщина уверяет, что смс носят интимный характер, но Алекс оказался крепким орешком и заявил, что смс можно спокойно публиковать в прессе, так как он не посылал ей их в тот момент, когда уже у него начался роман с Лопес. Алекс отказался платить и более того, адвокаты Родригеса обратились в полицию.
А Джей Ло отнеслась ко всему с юмором и поддерживает Алекса.
ВАШ РОМАНТИЧЕСКИЙ ГОРОСКОП НА 2 СЕНТЯБРЯ23:01, 1 сентября
54-летняя Кармен Электра устроила сексуальный «завтрак» в Берлине, прикрыв грудь лишь дольками ананаса