36-ամյա Ջեսիկա Ալբան երեխայի է սպասում
Ջեսիկա Ալբան երեխայի է սպասում։ 36-ամյա դերասանուհին եւ Քեշ Ուորենը երրորդ անգամ ծնողներ կդառնան։ Այս մասին Instagram-ի իր էջում հայտնել է դերասանուհին ինքը։
«Քեշն ու ես շուտով փոքրամասնություն կկազմենք»,-գրել է Ալբան՝ մեկնաբանելով միկրոբլոգում տեղադրված տեսագրությունը։ Տեսագրությունում նրա դուստրերը՝ Հեւենն ու Օնորը, ցույց են տալիս են «1» եւ «2» թվերը, իսկ Ջեսիկան շոյում է որովայնն ու ցույց տալիս «3» թիվը։
Հիշեցնենք, որ Ջեսիկա Ալբան ու Քեշ Ուորենը սկսել են հանդիպել 2004 թվականին։ 3 տարի անց նրանք հայտարարեցին նշանադրության մասին, իսկ մեկ տարի անց ամուսնացան։

36-летняя Джессика Альба ждет ребенка
Джессика Альба ждет ребенка. 36-летняя актриса и Кэш Уоррен станут родителями в третий раз. Об этом сообщила сама артистка в своем Instagram.
A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on
«Кэш и я в скором времени будем в меньшинстве», - написала Альба в микроблоге под видео, на котором ее дочки Хевен и Онор держат цифры «1» и «2», а сама она поглаживает живот и демонстрирует цифру «3».
Напомним, Джессика Альба и Кэш Уоррен начали встречаться в 2004 году. Спустя три года знаменитости объявили, что помолвлены, а еще через год они сыграли свадьбу.