Քենդալ Ջեները մերկ լուսանկարներ է հրապարակել
Քենդալ Ջեները Բելլա Հադիդի հետ և մի քանի ընկերուհիենրի հետ հանգստանում է ծովափին: Այս անգամ աղջիկները որոշել են լուսանկարներ հրապարակել առանց հագուստի՝ կիսամերկ:
Feeling free! In Bella Hadid's throwback snap, Bella (second left) and model friend Kendall Jenner (second right), along with two friends, run away from the camera wearing only thong bikini bottoms
Հրապարակված լուսանկարներում Քիմ Քարդաշյանի քույրն ու նրա ընկերուհիները բիկինիով վազում են դեպի ծովը:
Ready for summer! On Saturday both models decided to post throwback pictures of a sizzling vacation with friends
22-ամյա Քենդալը իր Instagram-ի էջում տեղադրելով լուսանկար այն մակագրել է այսպես. «Իմ մարդիկ»:
Նշենք, որ ավելի վաղ LOVE Magazine-ի երեկույթի ժամանակ Բելլա Հադիդին և Ստելլա Մաքսվելիին միասին համբուրվելիս են նկատել: Չնայած այս փաստին Բելլան սիրային կապեր ունի նաև տղամարդկանց հետ:
Հիծեցնենք, որ 22-ամյա Քենդալ Ջեները Vogue ամսագրին տված իր հարցազրույցում հերքել էր իր բիսեքսուալ լինելու հանգամանքը, նշելով, որ իր մեջ տղամարդկային էներգիան շատ է, նրա շարժուձևը՝ ավելի կոպիտ, սակայն նա միասեռական չէ և ոչինչ չունի թաքցնելու::

Кендалл Дженнер опубликовала обнаженные фотографии
Кендалл Дженнер с Беллой Хадид и несколькими подругами отдыхает на пляже. На этот раз девочки решили опубликовать фотографии без одежды.
Feeling free! In Bella Hadid's throwback snap, Bella (second left) and model friend Kendall Jenner (second right), along with two friends, run away from the camera wearing only thong bikini bottoms
На опубликованных фотографиях 22 – летняя сестра Ким Кардашян и ее подруги в бикини бегают к морю.
Ready for summer! On Saturday both models decided to post throwback pictures of a sizzling vacation with friends
22-летняя Кендалл опубликовала на своей странице в Instagram фотографию с подругами, которую прокомментировала: «Мои люди».
Ранее, на вечеринке LOVE Magazine Белла Хадид и Стелла Максвелл были замечены целующимися. Несмотря на этот факт, у Беллы также есть привязанность к мужчинам.
В интервью для апрельского номера журнала Vogue 22-летняя Кендалл сказала, что встречается с баскетболистом Блейком Гриффином, тем самым опровергла слухи о ее нетрадиционной сексуальной ориентации, отмечая, что в ней есть много мужской энергии, поведение грубое, однако она не лесбиянка и ей нечего скрывать.