Երգչուհի Ադելը կներկայացնի իր նոր ալբոմը՝ Սուրբ Ծնունդին, այս մասին հայտնում է The Sun բրիտանական պարբերականը: 2015թ.-ին երգչուհին թողարկեց իր ձայնասկավառակը, որը կոչվում էր՝ «25», նախորդները կոչվում էին՝ «19» եւ «21»: Հայտնի երգչուհին 30 տարեկան է, եւ դեռ հայտնի չէ, արդյո՞ք նոր ալբոմը նա կանվանի «30», թե՝ ոչ:
«Ադելն ԱՄՆ-ից վերադարձել է Անգլիա եւ տադիր է այստեղ ձայնագրել նոր ալբոմը: Նա արդեն խոսել է երաժիշտների հետ, որոնց հետ ցանկանում է աշխատել, եւ նա արդեն ունի նոր երգեր», - հայնում է աղբյուրը:
Նոր ձայնասկավառակը պլանավորվում է թողարկել կաթոլիկ եկեղեցու Սուրբ Ծննդյան տոնին՝ 2019թ.-ի դեկտեմբերի 25-ին:
Սա Ադելի առաջին լուրջ աշխատանքն է, այն բանից հետո, երբ նա 2017թ.-ին վնասել էր ձայնալարերը, որն էլ ստիպել էր նրան հետաձգել «Ուեմբլի» ստադիանի երկու համերգները:

Адель представит новый альбом на Рождество
Адель представит новый альбом на Рождество, сообщают инсайдеры британского The Sun. В 2015 году Адель выпустила пластинку под названием «25», предыдущие назывались «19» и «21». Популярной исполнительнице 30 лет, и пока не ясно, назовет ли Адель новый альбом «30».
«Адель вернулась в Англию из США, и намерена записать здесь альбом. Она уже говорила с музыкантами, с которыми хочет работать, и у нее уже есть новые песни», - отметил источник.
Альбом планируется выпустить в католическое Рождество – 25-го декабря 2019 года.
Эта студийная запись — первая серьезная работа Адель после того, как повреждение голосовых связок в 2017 году заставило ее отменить два концерта на стадионе «Уэмбли».