72-ամյա Շերը զվարճանում է Իբիցայում
Հիմա էլ Շերն առանց կրծկալի զվարճանում է Իբիցայում, ինչի մասին են վկայում հայուհու լուսանկարները, որոնց հեղինակները տեղի պապարացիներն են։
Շերը նախ հաջողացրել է աչքի ընկնել ահա այսպիսի հագուստով։
Իսկ հետո փոխել է հագուստը
Օրերս հանրահայտ երգչուհին Լոնդոն է ժամանել, որտեղ ներկա է գտնվել Mamma Mia ֆիլմի երկրորդ մասին պրեմիերային (Շերը ֆիլմում կատարում է Ռուբի Շերիդանի՝ Դոննայի (Մերիլ Սթրիփ) մոր դերը)։
Շերը նույնիսկ հարցազրույց է տվել, որտեղ նշել է, որ չի ծերանում ճիշտ կենսակերպի շնորհիվ։
«Ես ոգելից չեմ խմում ու պատանեկության տարիներին էլ առանձնապես չեմ սիրել խմել, չեմ գործածել ու չեմ գործածում թմրանյութեր, չեմ ծխում, նաև հետևում եմ սննդակարգի, թեկուզ ես շատ եմ սիրում ուտել։ Ճիշտ է, ես շատ հաճախ եմ օգտվել պլաստիկ վիրաբույժների ծառայություններից, այդ հարցում չեմ կարող ստել։ Առհասարակ ես մեծահասակի բնավորություն չունեմ, ասես դեռ չեմ մեծացել ու մայրս, որը 92 տարեկան է, նույնպես այդպիսին է, իսկ տատիկս 85 տարեկանում ֆիթնես սրահ էր հաճախում, այնտեղ մինչև հիմա փակցված է նրա լուսանկարը, նա այդ հաստատության ամենատարեց հաճախորդուհին էր»,- նշել է հայուհին։
Ինչ վերաբերում է ֆիլմին, որտեղ Շերը կատարում է շվեդական հանրահայտ ABBA խմբի երգերը, ապա նա ասում է, որ իր համար շատ դժվար էր։
«Երբեք չեմ կարծել, որ նրանց երգերը կատարելն այդքան բարդ է։ Ես երգեցի, սարսափելի ստացվեց, գնացի աշխատեցի ինքս ինձ վրա ու հետո արդեն գերազանց կատարեցի իմ գործը։ Ինձ դուր է գալիս նկարահանվել ֆիլմերում, բայց ես կցանկանայի փորձել ուժերս որպես ռեժիսոր»,- նշել է հայուհին:

72-летняя Шер без бюстгальтера «отрывается» на Ибице
Шер без бюстгальтера «отрывается» на Ибице, о чем свидетельствуют фотографии армянки, сделанные местными папарацци.
Шер умудрилась «засветиться» сначала вот в таком одеянии.
А затем сменила наряд.
Быстро Шер вообще сориентировалась, еще дня два назад певица была в Лондоне, где посетила премьеру второй части фильма Mamma Mia (Шер в фильме исполняет роль Руби Шеридан, матери Донны (Мэрил Стрип).
Шер – это реально икона стиля (кстати, Ким Кардашян не раз признавалась, что Шер с юности являлась для нее идеалом). В свои 72 года армянка прекрасно выглядит.
Шер также на днях дала интервью, в котором отметила, что не стареет благодаря правильному образу жизни.
«Я не пью алкоголь, и особо им не баловалась в юности, не употребляла и не употребляю наркотики, не курю, а также соблюдаю диету, хоть я и человек, который очень любит поесть.
Правда, я очень часто пользовалась услугами пластических хирургов, тут я не могу солгать.
Вообще, у меня не взрослый характер, я как бы не зрелый человек, и мама моя, ей 92, тоже такая, а бабушка, та вообще в 85 лет шла в фитнес-зал, там до сих пор висит ее фотография - она была самой возрастной клиенткой заведения», - отметила армянка.
Что касается картины, где Шер поет песни знаменитой шведской группы ABBA, то исполнительница заявила, что ей было очень трудно.
«Никогда не думала, что так сложно петь их песни. Я спела, это было ужасно, пошла работать над собой и сделала свою работы на отлично. Мне нравится сниматься в фильме, но хотела бы попробовать себя в качестве режиссера», - отметила певица.