Անի Լորակի թուրք ամուսնու սիրուհին ամուսնանա՞լ է ուզում
Մեկ շաբաթ առաջ Անի Լորակի ամուսնուն՝ թուրք գործարար Մուրատ Նալչաջիօղլուին «բռնացրել էին»  մի ուկրաինուհու հետ, որը բավականին հայտնի է գիշերային ակումբների հաճախորդների շրջանում։
Անի Լորակի ամուսնուն լուսանկարել են Կիեւի կարաոկե ակումբներից մեկում։ Մուրատին ակումբում նկատել են Յանա Բելյաեւայի հետ, որից հետո նրանք միասին տուն են գնացել։ Ավելի ուշ պարզ էր դարձել, որ թուրք գործարարը աղջկա համար բնակարան է վարձել Կիեւի կենտրոնում, եւ, ըստ էության, ծախսել է կնոջ փողերը, չէ՞ որ ինչպես պարզվել է՝ Մուրատի ամբողջ բիզնեսը կառուցված է Լորակի միջոցների վրա։
Այնուամենայնիվ, սկանդալի ալիքի ֆոնին բացահայտվել են նաեւ հայտնի երգչուհու ամուսնու անցյալի որոշ մանրամասներ։ Պարզվում է՝ Նալչաջիօղլուն երբեք սեփական բիզնես չի ունեցել, այն ամենը, ինչ նա ունի, ստացել է Կարոլինայի հետ ամուսնության շնորհիվ։ Պնդումներ կային նաեւ, որ Մուրատը թմրանյութերով էր տարված։
«Դնի»-ն գրում է, որ հայտնի երգչուհու ամուսինը հանդիպում էր սիրուհու հետ։ Մուրատ Նալչաջիօղլուն, չնայած սկանդալին, շարունակում է Յանա Բելյաեւայի հետ հարաբերությունները։
Մուրատն ու Յանան ապրում են Կիեւում։ Նրանք բնակարան են վարձել հայտնի թաղամասում եւ շատ հավանական է՝ Կարոլինայի փողերով։ Մուրատի ու Յանայի հարաբերությունները զարգանում էին մինչ նրանց մասին հայտնի կդառնար լայն հանրությանը։ Նրանք ծանոթացել են գիշերային ակումբում, որտեղ հաճախ հանգստացել են ընդհանուր ընկերների հետ։ Սկզբում Նալչաջիօղլին եւ Բելյաեւան պարզապես ընկերներ էին, սակայն շուտով ամեն ինչ փոխվեց։ Աղբյուրը ենթադրում է, որ հարաբերությունների նախաձեռնողը Լորակի ամուսինն է եղել։
«Նա մշտապես ակումբում զվարճանում էր աղջիկների հետ։ Աղջիկները նրա պարագայում միշտ շատ են եղել։ Նույնիսկ հիմա Յանան միակը չէ»,-հայտարարել է Բելյաեւայի ծանոթներից մեկը։
Ինչպես գրում է «Дни»-ին, Անի Լորակի թուրք ամուսնու սիրուհին՝ Յանա Բելյաեւան սադրել եւ պրովոկացիայի է ենթարկել իր ակնկալվելիք հարսանիքի մասին ասեկոսեները: Աղջիկը պարծեցել է հարսնացուի ծաղկեփնջով:
Յանան ուրախացել է ընկերների հարսանիքին, որտեղ բռնել է հարսնացուի ծաղկեփունջը: Ըստ ավանդույթի շուտով նա պետք է ամուսնանա:
Անհավանական հաջողության մասին Բելյաեւան պատմել է իր Instagram-ում:
«Եվ ո՞վ է բռնել ծաղկեփունջը», - գրել է նա:
Երեւում է, գեղեցկուհին արդեն պատրաստ է ընտանեկան կյանքին, չնայած նա չի բացահայտում պոտենցիալ փեսացուի անունը: Սակայն, Յանան շատ թափանցիկ ակնարկներ է անում, այն մասին, որ իր սիրտը զբաղված է:
«Պարում եմ ընկերներիս հարսանիքին, կարող էի պարել մեր հարսանիքին! », - մակագրել է մոդելը հարսանիքին արված տեսանյութը, որը տեղադրել է միկրոբլոգի իր էջում:
Հասարակությունը գտնում է, որ Յանան այս կերպ Մուրատին դրդում է, որպեսզի իրեն առաջարկություն անի: Սակայն, տղամարդն այդպես էլ չի խոստովանել, որ մոդելի հետ սիրային կապի մեջ է:

Любовница мужа-турка Ани Лорак хочет замуж?
Неделю назад муж Ани Лорак турецкий бизнесмен Мурат Налчаджиоглу «попался» на измене со знаменитой украинской тусовщицей.
Мужа Ани Лорак засняли в одном из киевских караоке-клубов. Мурат был замечен с Яной Беляевой в клубе, а после уехали домой вместе.
Чуть позже выяснилось, что турок-бизнесмен снимал для девушки квартиру в центре Киева, и судя по всему, тратил на это деньги супруги, ведь как оказалось, весь бизнес Мурата выстроен на средства Лорак. Тем не менее, на волне скандала вскрылись детали прошлого супруга известной певицы. Выяснилось, что Налчаджиоглу никогда не владел собственным бизнесом, все, что он имеет, получил благодаря женитьбе на Каролине. Утверждали даже, что Мурат увлекался наркотиками.
Как пишет «Дни», муж известной певицы съехался с любовницей. Мурат Налчаджиоглу, несмотря на скандал, продолжает отношения с Яной Беляевой.
Мурат и Яна живут в Киеве. Они снимают квартиру в престижном районе –  вполне вероятно, на деньги Каролины. Отношения Мурата и Яны развивались еще до того, как о них узнала широкая общественность. Они познакомились в ночном клубе, где часто отдыхали в компании общих друзей. Сначала Налчаджиоглу и Беляева были просто друзьями, но скоро это изменилось. Источник предполагает, что инициатором отношений был муж Лорак.
«Он постоянно тусил в этом клубе с девушками. У него их всегда было много. И даже сейчас Яна не единственная», – заявил знакомый Беляевой.
Как пишет «Дни», любовница мужа Ани Лорак Яна Беляева спровоцировала слухи о своей скорой свадьбе. Девушка похвасталась букетом невесты.
Яна повеселилась на свадьбе друзей, где поймала букет невесты. Согласно народным приметам, в скором времени она должна выйти замуж.
О невероятном везении Беляева рассказала на своей странице в Instagram.
«Ну и кто здесь поймал букет», – написала она.
Видимо, красотка уже готова к семейной жизни, хоть она и не спешит раскрыть личность потенциального жениха. Зато Яна делает очень прозрачные намеки, о том, что ее сердце занято.
«Танцую на свадьбе друзей, а могла бы танцевать на нашей!» – подписала модель видео со свадьбы, которое разместила на своей странице.
Народ счел, что Яна таким образом подталкивает Мурата Налчаджиоглу сделать ей предложение. Хотя сам мужчина так и не признался в любовной связи с моделью