Վլադ Սոկոլովսկին զղջացել է Ռիտա Դակոտային դավաճանելու համար (վիդեո)
Երգիչ Վլադ Սոկոլովսկին կարծես թե զղջում է նախկին կնոջը՝ Ռիտա Դակոտային դավաճանելու համար։ Աստղերը Նոր տարուն հանգստանում էին Բալիում, իհարկե՝ այլ մարդկանց շրջապատում՝ Վլադը՝ նոր սիրելիի, Ռիտան՝ մոր եւ դստեր՝ Միայի հետ։ Սոկոլովսկու ընկերուհին հեռացել է Բալիից, իսկ նա դեռեւս Բալիում է։ Սկզբնական շրջանում նա զվարճալի տեսանյութեր էր հրապարակում, իսկ այժմ տխուր մտքեր ունի։
A post shared by Влад Соколовский (@vs20) on
Նրա տխրությունը մեծամասամբ բացատրվում է սուպերմարկետում անսպասելի հանդիպմամբ։ Վլադը պատահաբար հանդիպել է նախկին կնոջ մտերիմ ընկերներին։ Դա նրանց առաջին հանդիպումներն էր այն բանից հետո, երբ հայտնի է դարձել Սոկոլովսկու դավաճանության մասին։
«Ի՞նչ ես արել»,- հարցրել են Ռիտա Դակոտայի մտերիմ ընկերները, երբ Վլադը մոտեցել է բարեւելու նպատակով։ «Ես նույնիսկ չգիտեի՝ ինչ պատասխանել»,- ասել է Սոկոլովսկին հոլովակում, որը տեսագրել է երկրպագուների համար։ Նա նշել է, որ զղջում է, որ այդքան դժվար ըմբռնող է եղել եւ որ ցավոք, ոչինչ չի կարող փոխել։
Վլադի հետեւորդները նշել են, որ նա իսկապես վշտացած տեսք ունի, իսկ մյուսները կասկածել են, որ նա պարզապես լավ դերասական խաղ է ցուցադրում։ Երկրպագուներն ուրախացել են, որ դեռ ամեն բան կորած չէ։

Влад Соколовский раскаялся в изменах Рите Дакоте (Видео)
Певец Влад Соколовский, похоже сильно жалеет о том, что изменял бывшей жене Рите Дакоте. Звезды после Нового года параллельно отдыхали на любимом курорте, на Бали, правда в разных компаниях. Влад со своей новой возлюбленной, а Рита с матерью и их общей дочерью Мией. Но девушка Соколовского улетела, а он остался на курорте. Первое время, оставшись с друзьями, звезда публиковала забавные видео, а потом его потянуло на грустные мысли.
A post shared by Влад Соколовский (@vs20) on
Во многом меланхолия Соколовского объясняется неожиданной встречей в супермаркете. Влад случайно «наткнулся» на Айзу и Клаву Коку. Это близкие подруги его бывшей жены Риты Дакоты. Это была их первая встреча с того момента, когда стало известно о предательстве Соколовского.
«Что же ты наделал?» — спросила Айза у Влада, когда он подошел, чтобы поздороваться. «И я даже не знал, что ей ответить», — поделился Соколовский в своем видеопризнании, которое записал для своих поклонников. В нём певец сказал, что жалеет о том, что «был таким тугим». И что, к сожалению, он не может ничего изменить.
Подписчики Влада подметили, что он выглядит по-настоящему расстроенным. Хотя кто-то и начал подозревать его в хорошей актерской игре. Поклонники обрадовались, что не все потеряно.