Քանյե Ուեսթը սեպտեմբերին կթողարկի Հիսուսին նվիրված նոր ալբոմը
Քիմ Քարդաշյանն իր թվիթերում նոր լուսանկար է հրապարակել, որում պատկերված է Քանյե Ուեսթի «Jesus Is King» ալբոմի երգերի ցանկը։ Դատելով կադրից ձայնասկավառակում կլինի 12 երգ, այդ թվում՝ «Water» ստեղծագործությունը, որը կարելի էր ունկնդրել Coachella փառատոնի ռեփերի Sunday Service նախագծի շրջանակներում։
Թողարկման խոստացված ամսաթիվը սեպտեմբերի 27-ն է։
Ճիշտ է, դեռ շուտ է ուրախանալու համար։ Անցած տարի Քիմ Քարդաշյանն արդեն անոնսել էր ամուսնու եւս մեկ ալբոմի թողարկում, որը կապված էր կրոնական թեմայի հետ։ Նախատեսվում էր, որ Քանյե Ուեսթի նոր ալբոմը կկրեր «Yandhi» եւ Gandhi անվանումը։ 2018թ․-ի սեպտեմբերին Ուեսթը հրապարակել էր ալբոմի անվանումը, շապիկը եւ թողարկման ամսաթիվը՝ 2018թ․-ի սեպտեմբերի 29։ Այն ժամանակ ալբոմը չթողարկվեց։ Իսկ այժմ այն կթողարկվի նոր անվամբ։

Канье Уэст выпустит альбом в сентябре, посвященный... Иисусу!
Ким Кардашьян опубликовала в своем твиттере снимок со списком треков с нового альбома Канье Уэста «Jesus Is King». Судя по нему, на пластинке будет 12 песен, в том числе и композиция «Water», которую можно было услышать во время выступления госпел-проекта рэпера Sunday Service на фестивале Coachella.
Обещанная дата релиза – 27 сентября.
Правда, пока рано радоваться. В том году Кардашьян уже анонсировала выход еще одного альбома своего мужа, так же связанного с религиозной тематикой. Предполагалось, что новый альбом Канье Уэста будет называться «Yandhi» (соединение слов Ye (прозвище Канье) и Gandhi (Махатма Ганди), по аналогии с «Yeezus»). В сентябре 2018 года Уэст выложил название альбома, обложку и дату — 29 сентября 2018 года. Тогда альбом не вышел. А сейчас выходит под другим названием.