Քիմ Քարդաշյանը Երեւանում է (ֆոտո, վիդեո)
Քիմ Քարդաշյանն արդեն Երեւանում է։ Հայազգի հայտնի հեռուստաաստղը քիչ առաջ ժամանեց «Զվարթնոց» միջազգային օդանավակայան։ Լրագրողներն աշխարհահռչակ հայուհուն սպասում էին դեռ վաղ առավոտից, սակայն Քիմը դուրս եկավ նախագահական մուտքից՝ նախընտրելով խուսափել տեսախցիկներից: Այնուամենայնիվ, NEWS.am STYLE-ը ֆիքսել է Քիմին, Քորթնիին եւ նրանց զավակներին օդանավակայանից դուրս գալիս: Ի դեպ, երկար թռիչքի ընթացքում երեխաները հասցրել էին քնել օդանավում:
Քիմը Հայաստան է ժամանել՝ մասնակցելու «WCIT 2019» ՏՏ համաշխարհային համաժողովին, որը տեղի կունենա հոկտեմբերի 6-9-ը։
Նշենք՝ օրեր առաջ Քիմ Քարդաշյանն  իր Skims ապրանքանիշը Հայաստան բերելու ցանկություն էր հայտնել։ «Մոտակա երկու շաբաթների ընթացքում ես կմեկնեմ Հայաստան եւ հույս ունեմ, որ իմ այցով կնպաստեմ առեւտրի ոլորտի զարգացմանը եւ հայերի համար աշխատատեղերի ստեղծմանը, ներառյալ @skims-ի ապրանքների արտադրությունը ապագայում»,- գրել էր նա։

Ким Кардашьян в Ереване (первые фото, видео)
Звезда реалити- шоу, бизнесвуман Ким Кардашьян прибыла в международный аэропорт Звартноц. Одна из самых ярких представительниц армянской диаспоры прилетела в обществе старшей сестры Кортни их детей. Из-за позднего перелета некоторые из малышей  спали и поэтому сестры Кардашьян вышли из президентского терминала, хотя журналисты ждали их в другом. Тем не менее, Ким попала в объектив корреспондентов NEWS.am STYLE.
Ким прилетела для участия в международной конференции ИТ «WCIT 2019», которая пройдет с  6-9 октября в Ереване.
Ранее Кардашьян на своей страничке в Twitter проанонсировала свой приезд в Армению. «В ближайшие две недели я отправлюсь в Армению и надеюсь поспособствую своим приездом развитию торговой сферы и созданию рабочих мест для армян, включая производство продукции @skims в будущем», - написала она.