Նախկին սիրեցյալները բավականին լավ են շփվում։ Թրիստանն ազատ մուտք ունի Քարդաշյան-Ջեններ ընտանեկան տուն, ընկերություն է անում Քլոեի քույրերի հետ եւ շատ ժամանակ է անցկացնում դստեր՝ Թրուի հետ։ Իսկ «Քարդաշյանների ընտանիքը» ռեալիթի-շոուի նոր թողարկման ժամանակ 35-ամյա Քլոեն եւ 29-ամյա Թրիստանը ամենայն լրջությամբ քննարկել են երկրորդ երեխա ունենալու մասին։
Խոսակցությունը տեղի է ունեցել Թրուի հին խաղալիքները դասավորելու ժամանակ: Ինչ-որ պահի բասկետբոլիստն առաջարկել է Քարդաշյանին չազատվել այս ամենից։ «Իսկ ի՞նչ կլինի, եթե մենք եւս մեկ դուստր ունենանք։ Մենք պետք է այս ամենից կրկին գնե՞նք։ Ես պարզապես ասում եմ, որ Թրուին իսկապես քույր կամ եղբայր է հարկավոր»։
Ինչպես պարզվել է Քլոե Քարդաշյանը նույնպես մտածել է երկրորդ երեխա ունենալու մասին։ Միայն, ահա, բնական ճանապարհով բեղմնավորումը նա, ըստ ամենայնի, բացառում է։ «Մենք կարող ենք մի քանի սաղմ ստանալ եւ Թրուի համար եղբայր կամ քույր ունենալ։ Հնարավոր է, որ ես ստիպված լինեմ դիմել սերմնահեղուկի բանկ կամ օգտվել քո նյութից»,— կատակով ասել է Քլոեն։

Хлое Кардашьян не прочь завести второго ребенка с экс-бойфрендом Тристаном Томпсоном
Бывшие возлюбленные довольно хорошо общаются: Тристан вхож в семейный дом Кардашьян — Дженнер, дружит с сестрами Хлое и проводит много времени с дочерью. А в новом выпуске реалити-шоу «Семейство Кардашьян» 35-летняя Хлое и 29-летний Тристан на полном серьезе обсуждали рождение второго ребенка.
Разговор случился, когда они вместе разбирали старые игрушки Тру. В какой-то момент баскетболист предложил Кардашьян не избавляться от всего этого: «А что будет, если у нас появится еще одна дочь? Нам придется покупать все заново. Я просто говорю, что Тру действительно нужна сестра или брат».
Хлое Кардашьян, как оказалось,  и сама задумывалась о возможности родить второго ребенка. Только вот зачатие естественным путем она, судя по всему, исключает. «Мы могли бы получить несколько эмбрионов и родить Тру брата или сестру. Возможно, мне придется обратиться в банк спермы или воспользоваться твоим материалом»,— то ли в шутку, то ли всерьез заявила Хлое.