Բարձր հարաբերություններ․ Մեգան Մարքլի նախկին ընկերն աջակցել է նրան աղմկոտ սկանդալի ֆոնին
Մարտի սկզբին, երբ հեռուստատեսությամբ թողարկվեց Մեգան Մարքլի եւ արքայազն Հարիի սկանդալային հարցազրույցը, աշխարհը բաժանվեց երկու մասի․ նրանց, ովքեր հանդես եկան ի աջակցություն բրիտանական արքայական ընտանիքը լքած ամուսինների եւ նրանց, ովքեր դեմ են անկեղծությանը, որով ամուսինները պատմել են խնդիրների մասին, որոնց բախվել են։
Զարմանալի չէ, որ Մեգան Մարքլի եւ արքայազն Հարիի՝ Օփրա Ուինֆրիին տված հարցազրույցը նման իրարանցում է առաջացրել։ Օգտատերերը մի ամբողջ տարի փորձում էին գուշակել, թե ինչը կարող էր դուքսին ու դքսուհուն ստիպել լքել Լոնդոնն ու ԱՄՆ մեկնել։
Օրերս Daily Mail-ի լրագրողները զրուցել են ամերիկացի դերասանուհու նախկին ընկերոջը՝ Ջոշոուա Սիլվերսթեյնի հետ։ Լրատվամիջոցների տեղեկություններով՝ Մեգանը նրա հետ հանդիպել է 13 տարեկանում։ Պարզվում է՝ տղամարդը դեռ հետեւում է նախկին ընտրյալի կյանքին, ավելին՝ լիովին աջակցում է նրան։
«Ամեն անգամ մեծ արձագանք է առաջանում, երբ ինչ-որ մեկը, ով ձայն ունի, սկսում է խոսել ռասիզմի թեմայով։ Հենց այդ պատճառով փաստը, որ նա կարողացել է իր լուր աշխարհի անկեղծորեն պատմել այդ ամենի մասին՝ գիտակցելով, որ դա կարող է իր ու ընտանիքի միջեւ լարվածություն առաջացնել, ինձ համար իսկական խիզախություն է»,- ընդգծել է նա։

Meghan Markle’s ex-boyfriend helps her on the backdrop of scandal
When the scandalous interview with Meghan Markle and Prince Harry was aired on television in early March, the world was split into two: those who supported the spouses who left the Royal Family and those who were against the couple opening up about their problems.
It’s no surprise that their interview caused such a commotion. For a year, users had been trying to guess what could have possibly made the Duke and Duchess leave London for the US.
Recently, Daily Mail’s reporters talked to the American actress’s ex-boyfriend Joshua Silverstein. According to presses, Meghan met him when she was 13 years old. It turns out that Silverstein is still following his ex-girlfriend and is fully supporting her.
Silverstein said there is always uproar when someone speaks out about racism. This is exactly why the fact that she was able to sincerely talk about all that, realizing that she could cause tension between her and the Royal Family, is real courage.