Հաղորդավարուհի Քսենիա Բորոդինան խոսել է Օլգա Բուզովայի՝ «Դոմ 2»-ից հեռանալու մասին։ Բորոդինան Ինստագրամյան էջում հրապարակել է Բուզովայի հետ նամակագրության հատված, որից պարզ է դառնում, որ նախագծից հեռանալու որոշման մասին զգուշացրել է եթերից կարճ ժամանակ առաջ։
«Ես շատ եմ սիրում Օլգա Օռլովային եւ ոչ ոքի թուլ չեմ տա նրանից ստախոս սարքել։ Ես Բուզովայի հեռանալու մասին իմացել եմ ժամը 13։00-ին, իսկ 20։00-ին տեղի է ունեցել եթերը, որը մենք պետք է միասին վարեինք։ Մշտական սուտը հոգնեցրել է բոլորին»․- նշել է 38-ամյա Բորոդինան։
Ի դեպ, Բուզովային փոխարինել է նրա նախկին սիրելին՝ Դավիթ Մանուկյանը, որից Բուզովան բաժանվել է հունվարին։ Իմանալով այդ մասին՝ Օլգան դադարել է հետեւել «Դոմ 2»-ի հաղորդավարներին՝ նրանց դավաճան համարելով, որոնք իրեն չեն հայտնել իրապատում-շոուի կադրային փոփոխությունների մասին։

Ведущая Ксения Бородина высказалась об уходе Ольги Бузовой из шоу «Дом 2». В Instagram Бородина опубликовала фрагмент переписки с Бузовой, из которого следует, что та предупредила о решении покинуть проект незадолго до эфира.
«Я очень люблю Ольгу Орлову и не дам никому делать из нее врушку! Я узнала об уходе Бузовой в 13.00, а в 20.00 состоялось лобное, которое мы должны были вести вместе. Вечная ложь всех за*****!» — 38-летняя Бородина не скупится на выражения в адрес бывшей коллеги по проекту.
Напомним, на место Бузовой пришел ее бывший бойфренд Дава, с которым она рассталась в январе из-за измен и рукоприкладства. Узнав об этом, Ольга отписалась от ведущих «ДОМа-2», посчитав их... предателями, не сообщившими ей о кадровых перестановках на реалити.