Ռիհաննան ետ է վերցրել հոր դեմ ներկայացրած հայցը
Երգչուհի Ռիհաննան իր հոր հետ պայմանավորվել է մինչեւ պաշտոնական դատաքննությունը։ Radar Online-ը պնդում է, որ Ռիհաննան հայցը ետ է վերցրել դատավարության մեկնարկից մի քանի շաբաթ առաջ (առաջին նիստը նախատեսված էր սեպտեմբերի 22-ին): Ամենայն հավանականությամբ, նա չի ցանկացել հրապարակային ներկայացում, հատկապես հետեւելով, թե ինչի է վերածվել Բրիթնիի եւ Ջեյմս Սփիրսի դատավարությունը։ Բացի այդ, պարբերականը ենթադրում է, որ նա եւ Ռոնալդը, կարծես, ստիպված են եղել գտնել երկու կողմերին ձեռնտու «հրադադարի» պայմանները։
Ավելի վաղ հաղորդվել էր, որ չնայած դստեր անունից գործելու լիազորությունների բացակայությանը, Ռոնալդը, ինչպես ասում են, կազմակերպել է 15 մլն դոլար արժողությամբ Լատինական Ամերիկա շրջագայություն եւ երկու համերգ Լոս Անջելեսի Staples Center-ում եւ T-Mobile Arena-ում, Լաս Վեգասում։
Նշենք, որ չնայած դատավարություններին, Ռիհաննան շարունակում է ընկերական հարաբերություններ պահպանել հոր հետ։ Օրինակ, նա օգնել է նրան կորոնավիրուսով վարակման ժամանակ՝ ուղարկելով թոքերի արհեստական օդափոխության սարք։

Рианна отозвала иск против своего отца
Певица и предприниматель Рианна договорилась со своим отцом до официального судебного разбирательства. Radar Online утверждает, что Рианна отозвала иск за пару недель до начала процесса (первое заседание было запланировано на 22 сентября). Скорее всего, артистка не хотела публичного спектакля, особенно наблюдая за тем, во что превратился суд между Бритни и Джеймсом Спирсом. Также, предполагает издание, ей и Рональду, похоже, пришлось найти устраивающие обоих условия перемирия.
Ранее сообщалось, что несмотря на отсутствие полномочий действовать от имени своей дочери, Рональд, как говорят, организовал ей тур по Латинской Америке стоимостью 15 миллионов долларов и два концерта в Staples Center в Лос-Анджелесе и T-Mobile Arena в Лас-Вегасе за 400 тысяч долларов.
Отметим, несмотря на судебные разбирательства, Рианна продолжает поддерживать дружеские отношения со своим отцом. Например, она помогла ему во время заражения коронавирусом, прислав аппарат искусственной вентиляции легких.