Պլաստիկ վիրահատությունից հետո Գոհար Ավետիսյանը որոշել է հյուրանոցում ապրել
Կրկնակի պլաստիկ վիրահատությունից հետո հայտի վիզաժիստ Գոհար Ացետիսյանը որոշել է կանգ առնել հյուրանոցում։ Նրա խոսքով՝ տանն, ուր ապրում են իր ամուսինը՝ Սերգեյը եւ փոքրիկ որդին՝ Գասպարը, ինքը չի կարողանում հետեւել բժիշկների խորհուրդներին։
Գոհարը համար է վարձել Մոսկվայի կենտրոնում գտնվող հյուրանոցում, որպեսզի աշխատանքի եւ կլինիկա գնալը հարմարավետ լինի։
«Քանի որ տանը սկսում եմ պատրաստել կամ տեսնելով Գասպարին՝ փորձում են գրկել նրան, կապրեմ հյուրանոցում։ Գուցե հետո ծնողներիս տուն գնամ։ Բայց քանի դեռ կարերը չեն հեռացրել, հարկավոր է լինել Մոսկվայի կենտրոնում՝ ցանկցած պահի վիրակապվելու գնալու համար»,- ասել է Գոհարը։
Ավելորդ քաշի դեմ երկար տարիների պայքարից հետո վիզաժիստը գրեթե հասել է իր երազած կազմվածքին։ Սակայն արագ նիհարելու պատճառով մաշկի թերություններ են առաջացել, եւ որոշում է կայացվել դրանք հեռացնել կրկնակի վիրահատության միջոցով։
Ամեն ինչ հաջող է անցել, եւ Գոհարը տուն է վերադարձել, սակայն անսպասելորեն բարդություններ են առաջացել։ Կարերից մեկը սկսել է արյունահոսել, եւ նա ստիպված է եղել հիվանդանոց վերադառնալ։

После пластики Гоар Аветисян решила жить а гостинице
После повторной пластической операции, звездный визажист Гоар Аветисян решила поселиться в гостинице. По словам девушки, дома, где ее ждут любящий муж Сергей и маленький сын Гаспар, она не сможет соблюдать рекомендации врачей.
Гоар сняла номер в центре Москвы, чтобы было удобно добираться на работу и посещать клинику.
«Так как дома я начинаю готовить или видя реакцию Гаспара, пытаюсь взять его на ручки, я буду жить в гостинице. Может, потом к родителям поеду. Но пока не сняли швы, надо быть в центре Москвы, чтобы в любой момент приехать на перевязку», — сообщила Гоар.
Визажист после долгих лет борьбы с лишним весом все же приблизилась к фигуре мечты. Однако, из-за быстрого похудения, остались дефекты кожи, которые решено было удалить во время повторной операции.
Легла под нож! Гоар Аветисян вновь отрезала обвисшую кожу – POPCAKE
Все прошло успешно и Гоар вскоре смогла вернуться домой, но неожиданно появились осложнения. Один из швов начал кровоточить и ей пришлось вновь вернуться в больницу.