Որքան գումար կստանա ծանր հիվանդ Սերդյուչկան Դուբայում ամանորյա ելույթի համար
Երգիչ Անդրեյ Դանիլկոն, որն ավելի հայտնի է Վերկա Սերդյուչկայի կերպարով, 2018 թվականից դադարել է բեմում հանդես գալ՝ հազվադեպ բացառությամբ: Արտիստը խոստովանել է, որ առողջական լուրջ խնդիրներ ունի եւ ստիպված է դրանցով զբաղվել։ Սակայն Դանիլկոն բացառություն կանի Ամանորին։ Ուկրաինացի երաժիշտն ամանորյա գիշերը ելույթ կունենա Դուբայի Raffles The Palm հյուրանոցում՝ Big Art Festival փառատոնի շրջանակներում 12 մլն ռուբլու դիմաց (ավելի քան 160 000 դոլար), հաղորդում է StarHit-ը:
600x600_0_2aa55de66ce9e0b034442ffa3460e820@1080x1080_0xac120003_16577293801638994190.jpg (128 KB)
Փառատոնի կազմակերպիչ Մաքսիմ Բերինը խոստովանել է, որ արտիստի հետ պայմանավորվել են միջոցառման օրվանից մեկուկես տարի առաջ։
«Ամանորին Վերկա Սերդյուչկայից ավելի լավ արտիստ  հնարավոր չէ հորինել։ Մենք առաջին անգամը չէ, որ աշխատում ենք։ Հյուրերը շատ գոհ են։ Անդրեյն իր մեծ կոլեկտիվի, ավելի քան 22 հոգուց բաղկացած հսկայական նվագախմբի հետ բեմ է դուրս գալու։ Պարահրապարակից մարդկանց չենք կարողանալու դուրս բերել»,- պարբերականին պատմել է Բերինը։

Сколько получит тяжелобольная Верка Сердючка за новогоднее выступление в Дубае
Певец Андрей Данилко, более известный по образу Верки Сердючки, перестал выступать на сцене с 2018 года за редким исключением. Артист признавался, что у него серьёзные проблемы со здоровьем и он вынужден заняться им. Однако, Данилко сделает исключение на Новый год: украинский музыкант выступит на фестивале Big Art Festival в отеле Raffles The Palm в Дубае в новогоднюю ночь за 12 млн рублей (более 160 000 долларов), сообщает StarHit.
600x600_0_2aa55de66ce9e0b034442ffa3460e820@1080x1080_0xac120003_16577293801638994190.jpg (128 KB)
Организатор фестиваля Максим Берин признался, что договариваться с артистом пришлось за полтора года до даты проведения мероприятия.
«На Новый год лучше, чем Верка Сердючка, артиста придумать невозможно. Мы работаем не первый раз и всегда остается приятное послевкусие от сотрудничества, так как все четко и качественно. Гости — мега довольны. Стоит Андрею со своим большим коллективом, огромным оркестром из более чем 22 человек выйти на сцену, людей с танцпола не забрать»,- рассказал изданию Берин.