Դեւիդ Բեքհեմին հետապնդող կինը հայտնվել է նրա դստեր դպրոցում
«Մանչեսթեր Յունայթեդի» նախկին ֆուտբոլիս Դեւիդ Բեքհեմին անհանգստանցում է կպչուն երկրպագուի ուշադրությունը։ 58-ամյա Շaրոն Բելն արդեն երկար տարիներ մեղադրվում է հայտնի ֆուտբոլիսին ու նրա ընտանիքին հետապնդելու համար։ Այդ անգամ նա հայտնվել է Բեքմեհի դստեր՝ Հարփերի դստեր դպրոցում եւ ներկայացրել որպես աշակերտներից մեկի մայրը։
Ավելի վաղ դատարանը կնոջը մեղադրել էր մոտենալ եւ հաղորդագրություններ ուղարկել Դեւիդ Բեքհեմնին եւ նրա մտերիմներին, ինչպես նաեւ 500 մետրից մոտ գտնվել նրանց առանձանատանն ու Հարթերի դպրոցին։
Ժամանակավոր օրդերը կայացվել է հինգ ամսով։ Այդ գործով նոր դատական նիաստը նշանակվել է մարտի 28-ին, հայտնում է The Sun-ը։

Former Manchester United footballer David Beckham suffers from the attention of an obsessive fan. Sharon Bell, 58, has been accused of harassing the famous soccer player and his family for years. This time she showed up at his daughter Harper's school and posed as the mother of one of the students.
Earlier, a court had banned the woman from approaching or texting David Beckham and his loved ones, and from being within 500 meters of the celebrity mansion and Harper's school.
The temporary order was issued for five months. A new trial in the case is set for March 28, The Sun reports.