Lionsgate ստուդիան հրապարակել է «Ջոն Ուիք 4» մարտաֆիլմի առաջին թրեյլերը։ Կիանու Ռիվզը վերադարձել է անմահ մարդասպան Ջոն Ուիկի դերին։
Պատմության մեջ Ուիկն իր գործողություններով պատերազմ է ծավալում Կլանների Խորհրդի ամենամեծ հանցավոր սինդիկատի դեմ։ Այս անգամ նրա մահացու ուղին կանցնի Լոնդոնով, Փարիզով, Բեռլինով, Ճապոնիայով եւ այլ վայրերով։
Ֆիլմում նկարահանվել են նաեւ Լորենս Ֆիշբերնը, երգչուհի Ռինա Սավայաման, Բիլ Սկարսգարդը, Դենի Յենը, Հիրոյուկի Սանադան, Քլենսի Բրաունը, Յան Մաքշեյնը եւ այլք։ Ռեժիսորի պաշտոնը կրկին ստանձնել է Չադ Ստահելսկին։ «Ջոն Ուիք 4»-ն ամբողջ աշխարհում կթողարկվի 2023 թվականի մարտի վերջին։

Lionsgate Studios has released the first trailer for the upcoming action film "John Wick: Chapter 4." Keanu Reeves returns to the role of the unkillable hitman John Wick.
According to the plot, Wick wages war against the largest crime syndicate of the Clan Reign with his actions. This time his deadly route will take him through London, Paris, Berlin, Japan and other locations.
The film also stars Laurence Fishburne, singer Rina Sawayama, Bill Skarsgard, Donnie Yen, Hiroyuki Sanada, Clancy Brown, Ian McShane and others. Chad Stahelski is back in the director's chair. "John Wick: Chapter 4" will be released internationally in late March 2023.