Գրիգորի Լեպսի նախկին ընկերուհին՝ 20-ամյա Ավրորա Կիբան, պաշտոնապես հաստատել է իր սիրավեպը Ադրբեջանի նախագահի զարմիկի՝ 36-ամյա գործարար Ռուստամ Հաջիևի հետ։ Զույգը համատեղ լուսանկարներ է հրապարակել սոցիալական ցանցերում։
20-ամյա Ավրորան լուսանկարներ է հրապարակել Չինաստանում անցկացրած արձակուրդից։ Լուսանկարների թվում կային նաև Ռուստամ Հաջիևի հետ լուսանկարներ։ Չնայած զույգը պաշտոնապես չի մեկնաբանել իրենց հարաբերությունները, լուրեր են շրջանառվում, որ Ռուստամը կազմակերպել և վճարել է Ավրորայի 20-ամյակի երեկույթը 2026 թվականի փետրվարին։
Ռուստամից առաջ Ավրորան հանդիպում էր Գրիգորի Լեպսի հետ։ Չնայած 44 տարվա տարիքային տարբերությանը, Կիբան իրեն անվանում էր նրա «կին»։ Այս սիրավեպը աղջկան հռչակ բերեց. Լեպսի հետ հարաբերությունների ընթացքում Ավրորան ստացել է գովազդային պայմանագրեր և առաջարկներ՝ հանդես գալու շոուներում։ Սակայն 2025 թվականի հունվարին հայտարարվեց զույգի բաժանման մասին։
Ռուստամ Հաջիևի անձնական կյանքի մասին քիչ բան է հայտնի։ Նա ծնվել է Ադրբեջանի էկոլոգիայի և բնական պաշարների փոխնախարար Ռաուֆ Հաջիևի և քիմիական գիտությունների դոկտորի՝ Սևինջ Հաջիևայի ընտանիքում։ 2026 թվականի դրությամբ նրա կարողությունը գնահատվում է ավելի քան մեկ միլիոն դոլար։

Бывшая возлюбленная Григория Лепса, 20-летняя Аврора Киба официально подтвердила роман с племянником президента Азербайджана - 36-летним предпринимателем Рустамом Гаджиевым. Пара поделилась совместными фотографиями в социальных сетях.
20-летняя Аврора опубликовала снимки из отпуска в Китае. Среди пейзажей в кадр попали и фотографии с Рустамом Гаджиевым. Пока пара не дала официальных комментариев о своих отношениях, но, по слухам, именно Рустам организовал и оплатил вечеринку в честь 20-летия Авроры в феврале 2026 года.
Напомним, что до Рустама Аврора встречалась с Григорием Лепсом. Несмотря на разницу в возрасте в 44 года, Киба называла себя его «женой. «Этот роман принес девушке известность: во время отношений с Лепсом Аврора получила рекламные контракты и предложения на участие в шоу. Однако в январе 2025 года стало известно о расставании пары.
О личной жизни Рустама Гаджиева известно немного. Он родился в семье заместителя министра экологии и природных ресурсов Азербайджана Рауфа Гаджиева и доктора химических наук Севиндж Гаджиевой. По состоянию на 2026 год его состояние оценивается более чем в один миллион долларов.