Բարձրակրունկներով ու ցանցավոր զուգագուլպաներով Մըրայա Քերին՝ մարզասրահում
Այս շաբաթ Մըրայա Քերին Mariah's World վավերագրական ֆիլմի վերջին դրվագում պատմել է իր սիրեկանների մասին։
Ութերորդ սերիայում 46-ամյա երգչուհին խոսում էր ավստրալացի միլիարդատեր Ջեյմս Փեքերից բաժանվելու ու նոր բոյֆրենդ Բրայան Տանակեի մասին, որը երգչուհու սիրեկանը դառնալուց հետո նշանակվել  է նաեւ Քերիի համերգային թիմի կրեատիվ տնօրեն։
Հեռուստաշոուի եզրափակիչ դրվագում մենեջեր Ստելան հանդիսատեսին պատմել է, որ միլիարդատեր Ջեյմս Փեքերի հետ հարսանիքի նախապատրաստումը ցույց էր տվել, որ Քերիի ու փեսացուի միջեւ շատ տարաձայնություններ կան։
Իսկ հիմա Instagram–ում երգչուհին երկրպագուներին ցուցադրել է կադրեր իր պարապմունքներից, թե ինչպես է բարձրակրունկներով ու ցանցավոր զուգագուլպայով մարզվում։

46-летняя Мэрайя Кэри на шпильках и в сетчатых колготках занимается в спортзале
На этой неделе Мэрайя Кэри рассказала о своих любовниках в последнем эпизоде документального фильма Mariah's World («Мир Мэрайи»).
В восьмой серии 46-летняя певица поговорила о разрыве с австралийским миллиардером Джеймсом Пэкером и новом бойфренде Брайане Танаке, который после того, как стал любовником певицы назначен певицей креативным директором в своей концертной команде.
В финальной серии телешоу менеджер Стелла рассказала зрителям, что подготовка к свадьбе с миллиардером Джеймсом Пэкером показала, что между Мэрайей Кэри и женихом много разногласий.
Теперь же в Instagram певица поделилась с поклонниками кадрами с тренировки, куда она пришла на высоких каблуках и в сетчатых колготках.