Յուրահատուկ ոսկե զգեստ՝ պաղպաղակի գովազդի համար
Պաղպաղակ արտադրող MAGNUM ընկերությունը հայտնի մոդելյոր Զակ Պոզենին ներգրավել է իր արտադրանքի գովազդի համար զգեստ ստեղծելու գործին:
Ըստ Fashiontime-ի, մոդելյորը ստեղծել է յուրահատուկ զգեստ, որը կարված է 24 կարատ ընդհանուր քաշով 10 հազար տարբեր չափերի ոսկե փուլերից: Զգեստի եզրը նման է հալվող պաղպաղակի հետքի: Հանդիսատեսն այն կարող է տեսնել կարճամետրաժ ֆիլմում, որը նկարահանել է Ջոն Քասարը՝ Ջո Մանդանիելոյի եւ Քերոլայն Կորեայի գլխավոր դերակատարմամբ: Պրեմիերան կայանալու է ապրիլի 18-ին, Tribeca Film Festival փառատոնի ժամանակ:

Создано уникальное золотое платье для рекламы мороженого
Производитель мороженого компания MAGNUM привлекла известного модельера Зака Позена для создания платья для рекламы продукта.
Как сообщает Fashiontime, модельер создал уникальный наряд, расшитый десятью тысячами пайеток различного размера из золота общим весом 24 карата. Шлейф платья похож на следы от таящего мороженого. Платье зрители смогут увидеть в короткометражном фильме, снятом Джоном Кассара с Джо Манганьелло и Кэролайн Корреа в главных ролях. Его премьера состоится 18 апреля на фестивале Tribeca Film Festival.