Քիմ Քարդաշյանի եղբայրը՝ Ռոբ Քարդաշյանը, Instagram-ում հրապարակել մի տեսագրություն, որում իր նախկին զուգընկերուհին՝ Բլեք Չայնան, սեքսով է զբաղվում ռեփեր TI-ի հետ:
«Ես ստացել եմ սա Չայնայից երեկ: Այս կինն ինձ չի հարգում: Ես երեկ նրան 250 հազար դոլարի զարդեր եմ նվիրել, իսկ նա այսպես է ինձ պատասխանում: Չայնա, սա քո ութերորդ տղամարդն է, որի հետ դու քնում ես վերջին երեք շաբաթվա ընթացքում: Ինձ վախեցնում է այն, որ ես քնել եմ քեզ հետ առանց պահպանակի: Ես ցավում եմ այն տան համար, որտեղ դու պահում ես քո որդուն եւ մեր դստերը, եւ դու այնտեղ տղամարդ ես տանում: Վաղը ես կգնամ ստուգվելու: Ես ծիծաղում եմ քեզ վրա», - տեսագրությունը մեկնաբանել է նա:
Իր հերթին, Չայնան իր Snapchat-ում պատասխանել է Ռոբին, որ ամեն ինչում Ռոբն է մեղավոր, որը ծեծել է նրան անցյալ տարի, բայց աղջիկը որոշել է դատարան չդիմել, քանի որ Ռոբը Քարդաշյան է: Իհարկե, ավելի ուշ Բլեք Չայնան ջնջել է գրառումը: Բայց դա չի խանգարել Ռոբ Քարդաշյանին Չայնայի ինտիմ լուսանկարը հրապարակել, ինչպես նաեւ՝ հատված այլ տղամարդու հետ նրա երկխոսությունից.
«Դու քնել ես քո լավագույն ընկերուհու ամուսնու հետ, բայց նա մինչ օրս այդ մասին չգիտի: Դու որոշեցիր Հուլիսի 4-ն անցկացնել ոչ դե աղջկադ հետ, այլ անկողնում՝ ինչ-որ տղամարդու հետ: Դու մշտապես նստած ես կոկաինի վրա, ինչպե՞ս ես դաստիարակում մեր դստերը, եթե նրա ներկայությամբ տղամարդ ես բերում քո տուն»:
Ռոբի եւ Չայնայի սոցցանցային մարտին խառնվել է ռեփեր TI-ն, որը Ռոբին հիմար է անվանել: «Դու ելք չունես, Չայնան ինձ պատմել է ձեր խմբակային սեքսի մասին, որի համար դու վճարել ես», - պատասխանել է Ռոբ Քարդաշյանը:

То, что сейчас происходит в Instagram-е Роба Кардашяна – это можно назвать лишь одним словом – «мочилово». Брат Ким Кардашян опубликовал сегодня видео, на котором видно, как его бывшая подружка, мама его дочки Дрим Рене готовится заняться сексом с рэпером TI.
«Я получил это от Чайны вчера. Эта женщина меня не уважает, я подарил ей драгоценностей на 250 тысяч вчера, а она так ответила мне. Черт, Чайна это уже твой восьмой мужик, с которым ты спишь за последние три недели. Мне страшно от того, что я спал с тобой без презерватива. Я плачу за дом, в котором ты держишь своего сына и мою дочь, а ты водишь туда мужчин. Завтра я пойду проверюсь. Я смеюсь над тобой», - подписал видео Роб.
Чайна в своем Snapchat ответила Робу, что виноват во всем Роб, который избил ее в прошлом году, но Чайна решила не подавать в суд, так как он – Кардашян. (правда, позже Чайна удалила этот пост).
Роб в ответ опубликовал интимное фото Чайны, а также отрывок из переписки с другим мужчиной.
«Ты переспала с мужем своей лучшей подруги, она до сих пор об это не знает. Ты решила провести 4-ое июля не с дочкой, а с каким-то мужиков в постели. Ты постоянно сидишь на кокаине и экстази, как ты воспитываешь мою дочь, если постоянно при ней водишь мужиков домой», - написал Роб.
Затем в разговор вмешался рэпер TI, который назвал Роба придурком, на что Роб на всю Сеть заявил, что Чайна занималась с женой рэпера и самим рэпером групповым сексом, за что музыкант заплатил Чайне деньги.
«У тебя нет выхода, Чайна мне рассказала о вашем групповом сексе, за который ты заплатил», - написал Роб.