25-ամյա ամերիկուհին հաղթել է Մեգան Մարքլի նմանակների մրցույթում
Մեգան Մարքլի նմանակների մրցույթում հաղթել է 25-ամյա Լյուկվեսան։ Չնայած աղջիկը 25 տարեկան է, իսկ Մեգան Մարքլը՝ 36, Լյուկսվելային հաջողվել է արժանանալ արքայազն Հարրիի ապագա կնոջ նմանակի տիտղոսին։
«Այն պահից սկսած, երբ «Suits» սերիալը թողարկվեց, ինձ անընդհատ ասում են, որ ես շատ նման եմ Մեգանին։ Հաճախ անծանոթները փողոցում ինձ հարցնում էին, թե երբ եմ ես ամուսնանալու արքայազնի հետ։ Մայրս էլ նույնիսկ ասաց․ «Աստված իմ, եթե Հարրին նախ քեզ հանդիպեր, ապա նա այլևս Մեգանով չէր հետաքրքրվի»,- պատմում է աղջիկը՝ առանց թաքցնելու, որ ինքն էլ կցանկանար հանդիպել արքայազնի հետ ( ոչ Հարրիի՝ քանի որ նա աղջկա ճաշակով չէ) ։
Ի դեպ Լյուկվեսան մոդել է աշխատում ու այս տարի մի անգամ նույնիսկ մասնակցել է գեղեցկության մրցույթի՝ Miss Maryland USA 2017 –ին։
«Ես չեմ զարմանում, որ հաղթել եմ մրցույթում։ Բոլորն ասում էին, որ ես նման եմ։ Ես էլ եմ խառնածին՝ հայրս ֆրանսիացի է, իսկ մայրս՝ Զամբիայից է։ Գլխավորը՝ ես արքայազն Հարրիին ու Մեգանին երջանկություն եմ մաղթում»,- հավելում է աղջիկը։

25-летняя американка победила в конкурсе двойников Меган Маркл
Несмотря на то, что девушке 25 лет, а Меган Маркл – 36, Люквеса, которая также является наследницей смешанных кровей как Меган, уже стяжала себе славу двойника будущей жены принца Гарри.
«С того момента, как вышел в свет сериал «Форс-мажоры» (Suits), мне твердят, что я похожа на Меган. Часто незнакомцы на улице спрашивали меня, когда я выхожу замуж за принца.
Моя мама даже сказала: «Боже, если бы Гарри сначала встретил тебя, то ему не было бы дела до Меган», - рассказывает девушка и не скрывает, что хотела бы также встречаться с принцем (не Гарри – он не ее типаж).
Кстати, Люквеса работает моделью и раз даже появлялась на конкурсе красоты в этом году - Miss Maryland USA 2017.
«Я не удивляюсь, что победила в конкурсе. Все говорили, что я похожа. У нас даже та же смешанная кровь – мой отец француз, а мать из Замбии. Самое главное – желаю принцу Гарри и Меган счастья», - добавляет девушка.