Մեծերի համար նախատեսված ֆիլմեր դիտողներին կվճարեն կրիպտոարժույթով
Կրիպտոարժույթը անհամեմատ մեծ թափով առաջ է անցնում մրցավազքում ու բավականին արագ գրավում է իր ուրույն տեղը:
Մեծերի համար նախատեսված ֆիլմեր դիտելու համար հնարավոր կլինի վճարել կրիպտոարժույտով, հայտնում է cryptomode.com-ը:
Tube8-ը անոնսել է տեսանյութերի դիտման գնացուցակը: Այդ ծառայությունը կաշխատի տարվա վերջին ու կրիպտոարժույթով կվճարի նրանց, ովքեր կդիտեն հոլովակները: Գովազդի այս ձեւն իսկապես կարող է աշխատել ու նույնիսկ «կախվածության» մեջ գցել մարդկանց:
Անոնսը մանրամասնում է, որ այդ պարգեւատրմանը կարժանանան միայն ակտիվ օգտվողները: Այս մոտեցումը միտված է օգտվողներին ակտիվացնելուն: Tube8-ը պատրաստվում է վճարել կայքում գրանցվողներին, դերասանների հետեւորդներին, պոռնոհոլովակներ դիտողներին, գնահատողներին ու մեկնաբանություններ գրողներին:
«Պոռնո դիտելու համար վարձատրվելը ցանկացածի անիրականանալի երազանքն է: Հիմա մենք կսկսենք այդ պրակտիկան», - հայտարարել է ծառայության ներկայացուցիչ Ռոբերտ Թերները: Նա հավելել է, որ տվյալ պահին կայքը 10 մլն. գրանցված այցելու ունի:
Թերներն այդ քայլն անվանել է պոռնոաշխարհում հեղափոխություն: «Այլ կայքերում «դրամաթափ» լինելու փոխարեն Tube8-ը կվճարի իր այցելուներին՝ անվճար կոնտենտն օգտագործելու համար», - նշել է նա:

За просмотр фильмов для взрослых начнут платить криптовалютой
Ого, сейчас вся нация подсядет на это дело. На такую вот новость мы наткнулись на страницах информационных агентств.
За просмотр фильмов для взрослых начнут платить криптовалютой, пишет cryptomode.com.
Дочернее предприятие компании PornHub порносайт Tube8 анонсировал запуск платы за просмотр видеороликов. Сервис заработает к концу года, и будет платить пользователям криптовалютой. Таким рекламным трюком можно всю страну на это дело подсадить, ничего не скажешь, хитро придумано.
Уточняется, что денежное поощрение будут получать только активные пользователи. Такая мера позволит простимулировать более активное поведение на сайте и взаимодействие с контентом. Так, посетителям Tube8 заплатят за регистрацию, подписку на актеров, просмотры порнороликов, оценки и комментирование фильмов.
«Оплата за просмотр порно - несбыточная мечта, о которой каждый мечтал хоть раз, но до конца не осознавал. Теперь, с введением VIT, мы начинаем сдвигать парадигму того, как люди привыкли потреблять развлечения для взрослых», — заявил представитель сервиса Роберт Тернер. Он добавил, что на данный момент у Tube8 10 миллионов зарегистрированных пользователей.
Тернер назвал этот шаг революцией в мире порно. «Вместо того, чтобы раскошеливаться на контент, как это бывает на других сайтах, Tube8 будет платить посетителям за потребление нашего бесплатного контента», — считает он.