Նիկի Մինաժը ներկայացել է անկեղծ ֆոտոշարքով
Նիկի Մինաժը ներկայացել է անկեղծ ֆոտոշարքով: 35-ամյա երգչուհին իր Instagram-ում լուսանկարների շարք է հրապարակել, որոնցում հայտնի կատարողը հանդես է եկել գայթակղիչ դիրքերով:
Նիկի Մինաժը տաղանդավոր է ոչ միայն երաժշտության մեջ, այլեւ նա խելացի կին է, որը չի տրվում պրովոկացիաներին: Օրերս Նիկին հարձակվել է Քայլի Ջենների եւ նրա բոյֆրենդ՝ Թրեւիս Սքոթի վրա:
Նիկին օգոստոսի 10-ին թողարկել է թվով չորրորդ ալբոմը, որը կրում է «Queen» անվանումը (երգչուհու վերջին ալբոմը թողարկվել է 2014թ.-ին): Ալբոմը առաջնորդում է համաշխարհային հիթ-շքերթները, սակայն, Նիկին, ով շուտով կհայտնվի Vogue Arabia անսագրի շապիկին (Նիկին ներկայացել է Christian Siriano ապրանքանիշի 10.000 դոլարանոց զգեստով), զայրացած է, քանի որ երկու շաբաթ առաջ իր Astroworld (որի վրա առկա է հայկական դրոշը) ալբոմն է թողարկել Թրեվիս Սքոթը եւ Billboard աղյուսակում Թրեվիսը համար առաջինն է:
Եվ հենց նրա ալբոմին էլ հաջորդում է Նիկիի թողարկած նոր ալբոմը:
Եւ ահա, այս հանգամանքը հայտնի երգչուհու մոտ զայրույթի մեծ ալիք է բարձրացրել, որը հայտարարում է անարդարության մասին:
Ինչպես գրում է TMZ-ը երգչուհին հայտարարել է, որ Թրեվիսը անարդար խաղ է խաղում, քանի որ նա օգտագործել է դստեր եւ Քայլիի անունները: Քայլին (ռեալիթի-շոուի աստղը ներկայացել է նրա տեսահոլովակում) երեք օր առաջ իր միկրոբլոգում մի քանի տող է գրել Թրեվիսի ապագա շրջագայության մասին եւ մի քանի րոպեում Սքոթը վաճառել է իր ալբոմի 50.000 օրինակ:
«Նա գիտի, որ այս շաբաթ նա առաջին չէ: Ես քրտինքի ու արյան մեջ աշխատել եմ հիանալի ալբոմի վրա, իսկ Քայլին հրապարակել է գրառում այն մասին, որ մեկնում է Թրեվիսի հետ շրջագայության եւ մարդիկ կարող են ներկա գտնվել համերգին, որպեսզի տեսնեն իրեն եւ դստեր՝ Սթորմիին: Ես ուրախ եմ», - գրել է Նիկին:
MTV VMA մրցանակաբաշխության կարմիր գորգուղու արարողության ժամանակ Քայլին եւ Նիկին հայտնվել են միաժամանակ: Տեսնելով Նիկիին Քայլին փոխել է ուղղությունը, որպեսզի նրա աչքին չերեւա:
Համացանցում հասունացել են լուրջ կրքեր՝ Քայլիի եւ Նիկիի երկրպագուների միջեւ, եւ Մինաժը, ինչպես գրում է Just Jared-ը, որոշել է հանդես գալ հայտարարությամբ
«Ես պաշտում եմ Քայլիին եւ դա չի փոխվի: Այն, ինչը տեսնում եք, դա իրական կյանքը չէ, դա շոու-բիզնեսն է: Ես եւ իմ երկրպագուները սիրում ենք Քայլիին եւ Քիմ Քարդաշյանին, ով միշտ ինձ սատարել է, չփորձեք գովազվելու համար կռիվ սարքել: Դա վերաբերում է միայն երաժշտությանը եւ սա հարց է՝ երաժիշտների միջեւ: Քայլին աջակցում է իր բոյֆրենդին, ինչպես եւ պարտավոր է: Ես եւ իմ երկրպագուները մեզ չենք ներգրավվի սկանդալի մեջ», - հայտարարել է երգչուհին:

Ники Минаж предстала в откровенной фотосессии
Ники Минаж предстала в откровенной фотосессии. 35-летняя певица опубликовала в своем Instagram серию снимков, на которых популярная исполнительница изображена в соблазнительных позах.
У Ники Минаж есть не только талант в музыке, она к тому же умная женщина, не поддающаяся на провокации. На днях Ники «набросилась» на Кайли Дженнер и ее бойфренда рэпера Тревиса Скотта.
Ники 10-го августа выпустила свой четвертый в карьере альбом, который носит название Queen (Последний альбом певица выпускала аж в 2014 году). Альбом разрывает мировые хит-парады, однако, Ники, которая скоро появится в Vogue Arabia (Ники украсила собой обложку в платье от Christian Siriano, цена которого 10 000 долларов), в ярости, так как две недели назад свой альбом Astroworld (с армянским флагом на нем) выпустил и Тревис Скотт, и в чартах Billboard Тревис идет под номером один. И только после него следует новый альбом Минаж.
Вот это и вызвало гнев популярной исполнительницы, который заявляет о несправедливости. Певица, как пишет TMZ, заявляет, что Тревис ведет нечестную игру, так как он использовал имя своей дочки и Кайли Дженнер (звезда реалити-шоу появляется в его клипе) для раскрутки альбома. Кайли три дня назад написала пару строк в микроблоге о будущем туре Тревиса и в несколько минут Скотт продал 50 000 копий своего альбома. «Он знает, что он не номер один на этой неделе.
Я в поте и крови трудилась над созданием крутого альбома, а Кайли опубликовала сообщение о том, что едет в тур с Тревисом и люди могут приходить на концерты, чтобы увидеть ее с дочкой Сторми. Мне весело», - написала Ники.
Дальше-больше. На красной дорожке MTV VMA Awards Кайли появилась в то же время, что и Ники. Завидя Минаж, Кайли сменила направление, чтобы не попадаться на глаза певице.
В сети разгорелись нешуточные страсти между поклонниками Кайли и Ники, и Минаж, как сообщает Just Jared, решила выступить с заявлением.
«Я обожаю Кайли и это не изменится. То, что вы видите – это не настоящая жизнь, это шоубизнес. Я и мои фанаты любим Кайли и Ким Кардашян, которая всегда меня поддерживала, не пытайтесь устроить кошачьи схватки ради хайпа. Это касается только музыки и это вопросы между музыкантами. Кайли поддерживает своего бойфренда, как и должна. Я и мои фанаты не вовлечем себя в скандал», - заявила певица.