73-ամյա Եվգենի Պետրոսյանի 29-ամյա սիրուհին առաջին անգամ մեկնաբանել է իր հղիության մասին լուրերը
73-ամյա երգիծաբան Եվգենի Պետրոսյանը հեռացել է կնոջից՝ Ելենա Ստեպանենկոյից, իսկ այդ ամենի պատճառը դարձել է հումորիստի սիրուհի-օգնականը՝ 29-ամյա Տատյանա Բրուխունովան, ով դատելով ամեն ինչով հղի է։ Ապահարզանը նոր թափ է ստանում, իսկ Բրուխունովան խոսակցությունների նոր առիթ է տվել։
Վերջին համերգներից մեկի ժամանակ Պետրոսյանը ներկայացել է Բրուխունովայի հետ։ Զույգին նկատել են պատահական անցորդների տեսախցիկները, որոնք զույգին նկարահանել են իրենց հեռախոսով։
Բրուխունովան առաջին անգամ մեկնաբանել է լրատվամիջոցներով մեծ քննարկման առիթ դարձած իր հղիության մասին լուրը։
«ՍթարՀիթի» հետ զրույցում նա հերքել է ենթադրությունները։ «Իմ հղիության մասին ինֆորմացիան չի համապատասխանում իրականությանը», - հայտնել է նա, չմեկնաբանելով երգիծաբանի հետ հարաբերությունների մանրամասներին, ում աշխատանքի բերումով մի քանի տարի ուղեկցում է ուղեւորությունների ժամանակ։
Եվգենի Պետրոսյանի փաստաբան Սերգեյ Ժորինն իր հերթին հերքել է աղջկա բազմամիլիոնանոց եկամուտները։ «Նրա ամսեկան աշխատավարձը չի գերազանցում 100 հազարը», - ասել է նա։

29-летняя любовница 73-летнего Евгения Петросяна прокомментировала слухи о беременности
Пока развод 73-летнего Евгения Петросяна и Елены Степаненко обретает все более жесткий характер, причина этого развода 29-летняя помощница юмориста Татьяна Бурхунова судя по всему беременна. Брухунова дала новый повод для слухов.
На один из недавних концертов Петросян прибыл вместе с Брухуновой. Пару запечатлел на видео случайный прохожий: он снял Петросяна и его спутницу на свой мобильный телефон.
Брухунова впервые прокомментировала широко обсуждавшийся в СМИ слух о своей беременности.
В беседе с изданием «Стархит» она опровергла предположения. «Информация о моей беременности не соответствует действительности», – заверила она, не вдаваясь в подробности о характере отношений с артистом, которого в рамках работы уже несколько лет сопровождает в поездках.
Адвокат Евгения Петросяна Сергей Жорин, в свою очередь, опроверг слух о многомиллионных доходах девушки. «Ее ежемесячная зарплата не превышает 100 тысяч», — сказал он.