«Ես սիրում եմ ծեր հումորիստի, Պուգաչովան՝ երիտասարդի». Ժաննա Լեւինա-Մարտիրոսյանը պրիմադոննային շնորհավորել է հոբելյանի առիթով
14:17, 15 ապրիլի
Հայտնի հումորիստ Գարիկ Մարտիրոսյանի կինը՝ Ժաննա Լեւինան, իր աստղային ամուսնու ստվերում չի մնացել, նրան համարձակորեն կարելի է հայտնի բլոգեր անվանել։ Ալլա Պուգաչովայի 70-ամյակի առիթով նա նախորդ տարվա լուսանկար է հրապարակել, որը հիշվել է նրա հետեւորդների կողմից։ Համադրված են պրիմադոննայի եւ Լեւինայի նկարները, եւ վերջինս ջրի երկու կաթիլի նման է Ալլա Բորիսովնային։
Супруга Мартиросяна сравнила себя с Пугачевой
«Իմ նախկին հրապարակումը մեկնաբանությունների ալիք բարձրացրեց Ալլա Բորիսովնա Պուգաչովային իմ նմանության վերաբերյալ։ Դուք իրավացի եք։ Ես սիրում եմ հումորիստի, Ալլա Բորիսովնան եւս սիրում է հումորիստի։ Իհարկե, ես սիրում եմ մեծ հումորիստի, նա՝ երիտասարդի։ Ես 40 տարեկանի տեսք ունեմ, Ալլա Բորիսովնան 40 տարեկանի տեսք ունի։ Սակայն ես 20 տարեկան եմ, Ալլա Բորիսովնան՝ 69։ Ինձ շատ է սիրում իմ մայրը, եւ իմ մայրը սիրում է Ալլա Բորիսովնային։ Ես «կին եմ, ով երգում է» եւ Ալլա Բորիսովնան «կին է, ով երգում է»։ Միայն թե ես երգում եմ հոգում, իսկ Ալլա Բորիսովնան՝ բեմում։ Ես տեսել եմ Ֆիլիպ Կիրկորովին, տեսնել է նաեւ Ալլա Բորիսովնան։ Միայն թե ես տեսել եմ բումում, իսկ Ալլա Բորիսովնան՝ հոգում»,- հեգնանքով նկատել է Ժաննան։
Ավելի վաղ Ժաննա Լեւինան մեկնաբանել էր Մաքսիմ Գալկինի «երեւակայությունը»՝ բարձր մակարդակով արտասովոր հանդիպման մասին. Վլադիմիր Զելենսկին՝ որպես Ուկրաինայի, Գարիկ Մարտիրոսյանը՝ Հայաստանի, իսկ Գալկինը՝ Ռուսաստանի նախագահ։
«Մաքսիմ, ես համաձայն եմ առաջին տիկին դառնալ։ Դա իմ միակ հնարավորությունն է հանդիպելու Ալլա Բորիսովնայի հետ»,-  կատակել էր Լեւինա-Մարտիրոսյանը։

«Я люблю старого юмориста, а Пугачева молодого»: Жанна Левина-Мартиросян поздравила Примадонну с юбилеем
14:17, 15 апреля
Жена знаменитого комика Гарика Мартиросяна Жанна Левина не осталась в тени своего звездного супруга, ее смело можно назвать известным блогером. В честь 70-летнего юбилея Аллы Борисовны Пугачевой  Жанна опубликовала в Сети прошлогодний кадр, который хорошо запомнили ее подписчики. На коллаже из фотографий Примадонны и Левиной супруга юмориста как две капли воды похожа на Аллу Борисовну.
Супруга Мартиросяна сравнила себя с Пугачевой
«Прошлый мой пост вызвал бурю комментариев о моем сходстве на фотографии с Аллой Борисовной Пугачевой. И вы абсолютно правы! Я люблю юмориста и Алла Борисовна любит юмориста. Правда, я люблю старого, а она молодого. Я выгляжу на 40 лет и Алла Борисовна выглядит на 40. Правда, мне 20, а Алле Борисовне 69. Меня очень любит моя мама и Аллу Борисовну любит моя мама. Я - «женщина, которая поет» и Алла Борисовна - «женщина, которая поет». Правда, я пою в душе, а Алла Борисовна на сцене. Я видела живьем Филиппа Киркорова и Алла Борисовна видела. Правда, я видела на сцене, а Алла Борисовна в душе», - иронично заметила Жанна.
Ранее Жанна Левина решила прокомментировать «фантазию» Максима Галкина о необычной «встрече в верхах»: Владимир Зеленский в качестве президента Украины, Гарик Мартиросян- Армении, а сам Галкин – России.
«Максим, я согласна стать первой леди, это мой единственный шанс встретиться с Аллой Борисовной»,- пошутила Левина-Мартиросян.