Մայլի Սայրուսը նոր ալբոմ է թողարկել եւ այն առաջխաղացնում է... պահպանակների միջոցով
Ամերիկացի սկանդալային երգչուհի Մայլի Սայրուսը պրովոկացիոն իրերի հավաքածու է թողարկել նոր ալբոմի առաջխաղացման նպատակով։ Նա երկրպագուներին 20 դոլար արժողությամբ պահպանակ է առաջարկում, հայտնում է Billboard-ը։
She Is Coming Condom & Digital Download-MILEY CYRUS
Նշվում է, որ պահպանակ գնելու դեպքում երկրպագուները Սայրուսի ալբոմը ներբեռնելու հնարավորություն կստանան։ Պահպանական առաջարկում է սեւ փաթեթավորմամբ, որի վրա գրված է երգչուհու նոր ալբոմի անվանումը։
Մյուս ապրանքաները պակաս պրովոկացիոն չեն։ Դրանց շարքում է նաեւ սեւ բլուզը, որի վրա առկա է մեջբերում «Cattitude» երգից։
I Love my Pussy Cattitued Pullover Hoodie & Digital Download-MILEY CYRUS
«She Is Coming»-ը 26-ամյա Մայլի Սայրուսի յոթերորդ ստուդիական ալբոմն է։ Նախորդ՝ «Younger Now» ալբոմը թողարկվել էր 2017թ.-ին։

Miley Cyrus releases new album and promotes it through ... condoms!
The notorious American singer Miley Cyrus has released a provocative product line to promote her new album. She offers fans a condom for $ 20, Billboard reported.
She Is Coming Condom & Digital Download-MILEY CYRUS
It is noted that when buying contraceptives, fans get the opportunity to download the new album of Cyrus. The condom comes in black packaging, on which is written the name of the album of the singer.
Other products are no less provocative - a black sweater with a quote from the song Cattitude - “I love my pussy, that means I got cattitude.”
I Love my Pussy Cattitued Pullover Hoodie & Digital Download-MILEY CYRUS
"She Is Coming" is the seventh studio record of the 26-year-old Cyrus. The previous album Younger Now was released in 2017.