Քանյե Ուեսթը պատմել է՝ ինչպես է սիրահարվել Քիմ Քարդաշյանին
42-ամյա Քանյե Ուեսթը եւ 38-ամյա Քիմ Քարդաշյանն ամուսնացել են 2014թ.-ի մայիսի 24-ին, սակայն նրանց սիրավեպը շատ ավելի վաղ է սկսվել։ Հայտնի զույը «E! True Hollywood Story» հեռուստանախագծի հատուկ թողարման ընթացքում պատմել է առաջին զգացմունքների ծնունդի եւ հարաբերությունները սկսելու ժամանակների մասին։
Ռեփերի խոսքով՝ իր ու Քիմի միջեւ ձգողությունը սկսվել է հանդիպել սկսելուց մի քանի տարի առաջ։ «Յուրաքանչյուր անգամ, երբ ես տեսնում էի Քիմին կամ նրա կողքին գտնվում, նա ինձ ձգում էր մագնիսի նման... Նա բարի, մաքուր, սիրող, խիզախ ու ուժեղ կնոջ տպավորություն էր թողնում»,- կնոջ մասին ասել է Քանյեն։
Քիմը եւս հրաշալի հիշում է՝ ինչպես է սկսվել սիրավեպն ապագա ամուսնու հետ։  Նրա խոսքով՝ հարաբերությունները զարգացել են երկար ու սահուն։ «Մենք ծանոթացել ենք 2002թ.-ին։ Քանյեն բոլորից հարցնում էր իմ մասին, սակայն նրան ասում էին, որ ես ընկեր ունեմ։ Ես եւ Քանյեն մշտապես շփվում էինք, եւ մեր կյանքերը աստիճանաբար միահյուսվեցին։ Մի հրաշալի օր նա ինձ հրավիրեց իր նորաձեւության ցուցադրությանը Փարիզում։ Հենց այնտեղ էլ սկսվեց մեր սիրավեպը... Բոլորը Քանյեին իմ մասին ասում էին. «Մի կապվիր նրա հետ։ Նա իրապատում շոուի աստղ է։ Նա կկործանի քո կարիերան»։ Իսկ նա պատասխանում էր, որ իր համար միեւնույնն է, քանի որ սիրում է ինձ»,- պատմել է Քիմը։
Նրանք ամուսնացած են արդեն հինգ տարի եւ դաստիարակում են չորս երեխաներին՝ վեցամյա Նորթին, երեքամյա Սեյնթին, մեկուկես տարեկան Չիկագոյին եւ չորս ամսական Պսալմին։

Канье Уэст рассказал, как влюбился в Ким Кардашьян
42-летний Канье Уэст и 38-летняя Ким Кардашьян поженились 24 мая 2014 года, но их роман начался гораздо раньше. О времени рождения первых чувств и самом начале своих отношений знаменитая пара рассказала в специальном выпуске телешоу E! True Hollywood Story.
По словам рэпера, притяжение между ним и Ким возникло за несколько лет до того, как они начали встречаться. «Всякий раз, когда я видел Ким или находился рядом с ней, она притягивала меня как магнит… Она казалась мне доброй, чистой, любящей, храброй и сильной женщиной»,- сказал о жене Канье.
Ким тоже отлично помнит начало романа с будущим супругом. По ее словам, отношения развивались долго и плавно. «Мы познакомились в 2002 году. Канье у всех спрашивал обо мне, но ему говорили, что у меня уже есть парень. Мы с Канье постоянно общались, и постепенно наши жизни переплелись. В один прекрасный день он пригласил меня на свой модный показ в Париж. Вот там-то и начался наш роман… Все говорили Канье обо мне: «Не связывайся с ней! Она звезда реалити-шоу! Она погубит твою карьеру»!. А он отвечал, что ему все равно, потому что любит меня»,- рассказала Ким.
Супруги живут в браке пять лет и воспитывают четверых детей: шестилетнюю Норт, трехлетнего Сейнта, полуторагодовалую Чикаго и четырехмесячного Псалма.