Աննա Սնատկինան Սերգեյ Բեզրուկովի խոսքերից հետո նիհարել է տասը կիլոգրամով
Աննա Սնատկինան հայտնի դերասան Սերգեյ Բեզրուկովի հետ ծանոթացել է ռուսական հայտնի «Участок» սերիալի նկարահանումների ժամանակ։ Դերասանուհին դեռ բավականին երիտասարդ էր, այդ իսկ պատճառով նկարահանման հրապարակում ավելի փորձառու դերասանը փորձում էր օգնել գործընկերուհուն։ Ինչ-որ մի պահ դերասանը երիտասարդ աղջկան ասել է, որ նիհարելու կարիք ունի։ Բնությունից սլացիկ կազմվածք ունեցող դերասանուհին մտածել է նման խորհրդի շուրջ, գրում է 7days.ru-ն։
Анна Снаткина на премьере спектакля
Եսենինի դերակատարը պատմել է, որ հեռուստաէկրանը վիզուալ մեծացնում է մարդու կշիռը։ «Քեզ անհրաժեշտ է շատ արագ նիարել մի քանի կիլոգրամով։ Դա ասվել է առանձին, մեղմ եւ ես չեմ նեղացել, սակայն շատ եմ զարմացել», - պատմել է Սնատկինան։
«Սերյոժան մեկ անգամ ուշադիր նայեց ինձ եւ ասաց․ «Իսկ դու մի քանի կիլոգրամ կորցնելու կարիք ունես»», - հիշողություններով կիսվել է հայտնի դերասանուհին։
Картинки по запросу снаткина безрукова
Սկսնակ դերասանուհին դեռ չգիտեր, որ հեռուստաէկրան 3-ից 5 կիլոգրամով ավելացնում է մարդու քաշը։ Արտիստուհին այդ ժամանակ ավագ գործընկերոջ խոսքերին լուրջ չի վերաբերել, սակայն մի որոշ ժամանակ անց շատ է ափսոսել դրա համար։
«Ավելի ուշ ինձ տեսա հետուստացույցով եւ հասկացա, որ Սերյոժան ճիշտ էր։ Ես այտերիս հատվածում թմբլիկ էի երեւում», - հիշում է Սնատկինան։

Анна Снаткина похудела на десять килограмм для роли из-за слов Сергея Безрукова
Анна Снаткина познакомилась с популярным актером Сергеем Безруковым на съемках известного российского сериала «Участок». Актриса была еще совсем юной, поэтому на площадке более опытный артист старался помогать коллеге. В какой-то момент киноактер заявил молодой протеже — ей нужно похудеть. От природы стройная красавица пришла в замешательство от подобного совета, пишет 7days.ru.
Анна Снаткина на премьере спектакля
Исполнитель роли Есенина рассказал, что телеэкран визуально увеличивает человека в объеме. «Тебе бы сбросить несколько килограммов. Это было сказано наедине, мягко, и я не обиделась, но сильно удивилась», — посоветовал он Снаткиной.
«Сережа однажды внимательно посмотрел на меня и сказал: «А тебе бы надо сбросить несколько килограммов», — поделилась воспоминаниями знаменитость.
Картинки по запросу снаткина безрукова
Начинающая актриса Анна Снаткина еще не знала, что телевизионный экран прибавляет человеку от трех до пяти килограмм к реальному весу. Юная артистка отнеслась к словам маститого коллеги по цеху поверхностно и пренебрегла советом старшего. Однако спустя некоторое время звезда горько пожалела об этом.
«Позже увидела себя на ТВ и поняла, что Сережа был прав. Я смотрелась «пухляшом со щечками», — вспоминает Снаткина.