Բազմաթիվ սկանդալներից հետո Մարիա Շուշկինան վերցրել է թոռանն ու բողոքել Մալախովից
Դերասանուհի Մարիա Շուշկինան իր մոտ է տարել Մարկին, որին որդուց՝ Մակար Կասատկինից լույս աշխարհ է բերել Բարնաուլից Ֆրեա Զիլբերը։ Դերասանուհին հայտարարել է, որ դա տեղի է ունեցել, երբ լրացել է Ֆրեայի եւ Անդրեյ Մալախովի շոուի պայմանագրի ժամկետը։
Публикация от Мария Шукшина (@shukshina_maria)
«Փառք Աստծո ամեն ինչի համար։ Եվ նրա համար, որ վերջապես լրացել է Մալախովի եւ Ֆրեայի պայմանագրի ժամկետը։ Ես եւ Մակարը վերջապես կարողացել ենք ծանոթանալ հիասքանչ փոքրիկ Մարկի հետ։ Կեղտոտ արշավը շարունակվում էր երկու տարի, որը նախաձեռնվել է Մալախովի ու մյուսների կողմից ընտանիքս հալածելու նպատակով։ Ես չպետք է դատեմ Ֆրեային, յուրաքանչյուրն աշխատում է, ինչպես կարողանում է։ Աստված է բոլորիս դատավորը։ Մալախովի հետ պայմանագրի համաձայն՝ նա իրավունք չուներ երեխայի հետ միայնակ մեզ մոտ գալ։ Միայն տեսախցիկներով։ Միայն խմբագիրների հետ։ Միայն ըստ սցենարի։ (Ինչպես եւ զանգերը, հաղորդագրությունները, առանց մեր համաձայնության՝ խախտելով Ռուսաստանի Դաշնության Սահմանադրության 23-րդ, 24-րդ հոդվածները, «Զանգվածային լրատվամիջոցների մասին» ՌԴ օրենքի 49-րդ հոդվածը)։
Դրա համար նրան լավ գումար էին վճարում, ինչը նա չի թաքցնում։ Եվ դա պետք է հասկանա հանդիսատեսը, որին հիմարացնում են եւ որոնք այդ բեմադրություններն ընկալում են որպես ճշմարտություն եւ հավատում դրանց։ Պետք է հիասթափեցնեմ ձեզ. եթե չլինեին այդ հաղորդումները, մենք կհանդիպեինք եւ դեռ երկու տարի առաջ կմասնակցեինք Մարկի դաստիարակությանը։ Առանց կռվի, առանց սկանդալների, առանց կեղտի։ Բայց Մալախովին ու մյուսներին դա ձեռենտու չէ»,- գրել է դերասանուհին։
Այն մասին, որ Մարիա Շուշկինան թոռ ունի, հայտնի է դարձել 2018թ.-ին։ Անդրեյ Մալախովի «Прямой эфир» («Ուղիղ եթեր») հաղորդմանը մասնակցել է Բարնաուլից Ֆրեա Զիլբերը։ Նա պատմել է, որ երեխայի է լույս աշխարհ բերել Մարիա Շուշկինայի որդուց՝ Մակար Կասատկինից եւ ցանկանում է դատարան դիմել՝ ալիմենտ ստանալու համար։ Զիլբերը հաղորդման ընթացքում հայտնել է, որ փորձել է ընկերանալ սիրելիի ընտանիքի հետ, սակայն իր հետ մերժել են շփվել, հայտնում է «Дни.ру»-ն։

Мария Шукшина после многочисленных скандалов забрала внука и пожаловалась на Малахова (Видео)
Актриса Мария Шукшина забрала Марка, рожденного уроженкой Барнаула Фреей Зильбер от ее сына Макара Касаткина. Артистка заявила, что это случилось после того, как истек срок контракта Фрейи с шоу Андрея Малахова.
A post shared by Мария Шукшина (@shukshina_maria) on
«Слава Богу за все! И за то, что наконец-то истек срок контракта Малахова с Фрейей. И мы с Макаром, наконец, смогли познакомиться с чудесным малышом Марком! Два года продолжалась грязная кампания, инициированная Малаховым и Ко с целью травли моей семьи. Не мне судить Фрейю, каждый зарабатывает, как может. Бог нам всем судья!По контракту с малаховым она не имела права прийти к нам одна с малышом. Только с камерами! Только с редакторами! Только по сценарию! (Так же, как и звонки, и переписка, без нашего на то согласия, нарушая ст. 23,24 Конституции РФ, ст. 49 Закона РФ «О средствах масс.информации») За это ей платили очень хорошие деньги, чего она и не скрывает. И это надо понимать зрителям, которых одурачивают, и которые принимают эти постановки за чистую монету и верят им! Должна вас разочаровать: не будь этих передач, мы бы встретились и приняли участие в воспитании Марка еще 2 года назад! Без ругани, без скандалов, без грязи, без помоев! Но малахову и Ко это невыгодно.», — написала актриса.
Картинки по запросу фрейя зильбер
О том, что у Марии Шукшиной есть внук, стало известно в 2018 году. В программе Андрея Малахова «Прямой эфир» появилась девушка из Барнаула Фрейя Зильбер. Она рассказала, что родила от сына Марии Шукшиной Макара Касаткина сына и хочет подать в суд на алименты. Как рассказала Зильбер в программе, она пыталась подружиться с семьей возлюбленного, но ей все время отказывали в общении, сообщает «Дни.ру».