«Մերի Պոպինսը» վերադարձել է. Մեքսիկայում կորած Նատալյա Անդրեյչենկոն գտնվել է
Սովետական հայտնի դերասանուհի Նատալյա Անդրեյչենկոյի՝ Մեքսիկայում «անհետացման» պատմությունը երջանիկ ավարտ է ունեցել։ Սոցիալական ցանցերում եւ լրատվամիջոցներում բարձրացած աղմուկից հետո հայտնի Մերի Պոպինսը Instagram-ում դիմել է իր երկրպագուներին։
Անդրեյչեկոն պատմել է, որ շաբաթ օրն իրեն ջունգլի են տարել, «ուր կազմակերպվել է հատուկ բնակեցկում աշխարհի տարբեր երկրների հոգեւոր հետաքրքիր առաջնորդների հետ»։
«Երբ ինձ տարան նրանց մոտ, կրծքավանդակիս մոտ արդեն առկա էր «silence» գրությունը։ Այս զարմանալի վայրում դու գտնվում ես լիակատար  առանձնացման պայմաններում, եւ ոչ ոք քեզ անհանգստացնելու իրավունք չունի»,- հայտնել է նա։

Мэри Поппинс вернулась! Пропавшая в Мексике Наталья Андрейченко нашлась
История с «исчезновением» в Мексике известной советской актрисы Натальи Андрейченко закончилась хэппи-эндом. После поднятой шумихи в соцсетях и СМИ, знаменитая Мэри Поппинс обратилась в Instagram к своим поклонникам.
Картинки по запросу андрейченко наталья инстаграм
Андрейченко рассказала, что в субботу ее увезли в джунгли, «где организовано специальное поселение с интересными духовными лидерами из разных стран мира».
«Когда меня к ним привезли, у меня на груди уже была табличка „silence“ (молчание). В этом удивительном месте ты находишься в полном уединении и никто не имеет права тебя побеспокоить», — сообщила она.