Համաժամանակայնության 7 նշան
Հայտնի հոգեբան Կարլ Գուստավ Յունգը համաժամանակայնություն բառն է հորինել: Դա մարդու կյանքում «նշանակալի համընկնումների» հերթագայության ի հայտ գալն է, որոնք անհրաժեշտ պահին շատ օգտակար են լինում:
Այդ երեւույթը Տիեզերքին յուրահատուկ «աչքով անել է», դուք բնազդաբար զգում եք այդ նշանը եւ հատուկ կապը մեծ ինչ-որ բանի հետ: Եթե դուք երբեւէ    «համաժամանակայնություն» եք ապրել, ուրեմն եղել եք անհրաժեշտ վայրում, անհրաժեշտ պահին:
Իսկ ինչ եղանակով եք համաժամանակայնություն զգում:  Ահա մի քանի օրինակ, որոնք գուցե տեղի են ունեցել ձեր կյանքում.
Ձեզ ուղղակի անհրաժեշտ էր մտածել ինչ-որ մեկի մասին եւ անմիջապես հեռախոսը զնգացել է, դուք նրանից հաղորդագրություն կամ  e-mail եք ստացել:
Պատահաբար ձեր ձեռքն է ընկել մի իր, որը լուծել է Ձեր սուր խնդիրը, նույնիսկ եթե դուք դրա լուծում չէիք փնտրում: Օրինակ, անսպասելիորեն հեռուստացույցով գովազդ է հայտնվել կամ էլ խանութում մի իր եք տեսել, որը թվում է, թե ասում էր ձեզ.   «Ահա: Սա հենց այն է, ինչ անհրաժեշտ է ինձ»:
Դուք ֆիլմ կամ հեռուստաշոու եք դիտում սյուժետային այնպիսի գծով, որ հայելանման արտացոլում է Ձեր սեփական ընթացիկ խնդիրները կյանքում:
Պատահաբար լսելով անծանոթների զրույցը` դուք սկսում եք մտածել ձեր կյանքի մասին:
Դուք հանդիպել եք մարդու, որը կարող է օգնել հաղթահարել ընթացիկ խնդիրը լիովին պատահական եղանակով, ասես անմիջապես ձեզ օգնելու համար ուղարկված լիներ:
Անսպասելիորեն հուսադրող հաղորդագրություն եք ստացել, բայց` անհրաժեշտ պահին: Այդ պահին, երբ դուք կարող էիք չարությունից պայթել, ձեր երեխան շրջվել է եւ ձեզ ասել է. «Ես քեզ սիրում եմ»: Դուք կարող եք նաեւ ուղղակի բացել էլեկտրոնային փոստը կամ փոստարկղը եւ ընկերոջ կամ ազգականի ուղարկած նամակ հայտնաբերել:
Զարմանալիորեն ժամանակին: Կյանքի իրադարձությունները սկսել են տեղի ունենալ մեկը մյուսի հետեւից եւ ճիշտ` Ձեզ համար անհրաժեշտ ժամանակին: Ամեն ին իդեալական է: Ըստ սցենարի:

Семь знаков синхроничности
Знаменитый психолог Карл Густав Юнг придумал термин синхроничность. Это появление в вашей жизни череды «значимых совпадений», которые в нужный момент были очень полезны.
Это явление своего рода «подмигивание» Вселенной, вы интуитивно чувствуете этот знак и особую связь с чем-то большим. Если вы когда-либо испытывали «синхроничность», значит вы были в нужном месте в нужное время.
Каким образом, вы испытываете синхроничность? Вот несколько примеров, которые, возможно, произошли в вашей жизни:
Вам просто было необходимо подумать о ком-то и вам тут же звонил телефон, вы получали от него сообщение или e-mail от него/нее.
Случайным образом попадалась вещь, которая решала Вашу острую проблему, даже если вы не искали её решения. Например, внезапно появлялась реклама по телевизору или предмет на полке магазина, который как бы говорил Вам: «Вот! Это именно то, что мне необходимо!»
Вы смотрели фильм или телешоу с сюжетной линией, которая зеркально отображала Ваши собственные текущие проблемы в жизни.
Случайно подслушав разговор незнакомцев — вы начинали думать о своей собственной жизни.
Вы встречали человека, который может помочь преодолеть текущую проблему, совершенно случайным образом, как если бы они были посланы непосредственно вам свыше для помощи!
На ровном месте получали обнадеживающее сообщение, но в нужное время. В тот момент, когда вы могли бы взорваться от злости, возможно, ваш ребенок вдруг повернулся к вам и сказал: «Я люблю тебя!». Вы также могли просто открыть электронную почту или почтовый ящик и найти там письмо написанное другом или родственником.
Удивительно вовремя. События в жизни начинали происходить одно за другим и точно в нужное для Вас время. Все идеально! Все по сценарию.