Բրիթնի Սփիրսին մեղադրում են տան աշխատակցուհուն ծեծի ենթարկելու համար
Երգչուհի Բրիթնի Սփիրսը կրկին հայտնվել է սկանդալի կենտրոնում։ TMZ-ի աղբյուրները հայտնել են, որ Վենտուրա շրջանի ոստիկաններին է դիմել Բրիթնիի տան աշխատակցուհին եւ գանգատվել, որ երգչուհին կոպտորեն ձեռքից խլել է հեռախոսը։
Կինը պնդում է, որ Բրիթնին իր հետ վիճել է շան առողջության վերաբերյալ, երբ ինքը տուն է վերադարձել անասնաբույժի մոտից։ Իբրեւ երգչուհին կոպտորեն խլել է ծանոթուհու հեռախոսը։ Կինը նախ ոստիկանություն է կանչել, ապա շերիֆի բաժին գնացել՝ արձանագրություն կազմելու համար։ Իրավապահ մարմինների աշխատակիցներ փորձել են կապ հաստատել Բրիթնիի հետ՝ նրա տեսակետն իմանալու համար, սակայն երգչուհին չի խոսել նրանց հետո։
Ինսայդերները պնդում են, որ Բրիթնիի եւ օգնականի միջեւ ֆիզիկական վեճ չի եղել։ Ամեն դեպքում, շերիֆի դեպարտամենտից հայտնել են, որ գործը քննության համար դատախազություն կուղարկվի։

Бритни Спирс обвиняют в избиении домработницы
Певица Бритни Спирс вновь оказалась в центре скандала. Источники TMZ сообщают, что к полицейским округа Вентура пришла домработница Бритни и пожаловалась, что певица жестко выхватила телефон из ее рук.
Женщина утверждает, что Бритни спорила с ней о здоровье собаки, когда домработница вернулась от ветеринара. Затем певица якобы жестко выхватила телефон экономки из ее рук. Женщина сначала вызвала полиция, а затем пошла в отделение шерифа, чтобы составить отчет. Сотрудники правоохранительных органов пытались связаться с Бритни, чтобы узнать ее точку зрения, но она не стала с ними разговаривать. В этом нет ничего необычного, так как большинство юристов советуют клиенту воздержаться от бесед с полицией.
Инсайдеры, близкие к Бритни, утверждают, что физической ссоры между ней и помощницей по хозяйству не было. Тем не менее в департаменте округа шерифа подтвердили, что дело будет направлено для рассмотрения в прокуратуру.