20 տարվա ամուսնությունից հետո Գրիգորի Լեպսը բաժանվում է
Ռուս երաժիշտ Գրիգորի Լեպսն ու նրա կինը՝ Աննա Շապլիկովան, քսան տարվա ամուսնությունից հետո բաժանվում են, հայտնում է StarHit-ը՝ վկայակոչելով դատարան ներկայացված փաստաթղթերը։
Զույգը դատարանում կհանդիպի դեկտեմբերի 20-ին՝ ամուսնության լուծման մանրամասները կարգավորելու համար։ Լեպսն ու Շապլիկովան դաստիարակում են երեք երեխաներին՝ 19-ամյա Եվային, 14-ամյա Նիկոլին եւ 11-ամյա Իվանային։
597x794_0_27c92f3205bb674f079cb1a9841f947b@597x794_0xac120003_3328535701639133074.jpg (57 KB)
Լեպսն ու Շապլիկովան ծանոթացել են 2000թ․-ին, երկու տարի անց ամուսնացել են։ Երկու տարի անց նրանք օրինականացրել են հարաբերությունները։ Հայտնի չէ, թե ինչ պատճառով է փլուզվել նրանց ամուսնությունը։
Վերջերս երաժիշտը սոցիալական ցանցերում հուզիչ դիմել էր կնոջը։ «Քեզ մաղթում եմ նույն կերպ անհավանական գեղեցիկ, խելացի, ուրախ մնալ։ Թող քո յուրաքանչյուր ձգտում նշանավորվի հաղթանակով, թող քո յուրաքանչյուր երազանք պարտադիր կատարվի։ Շնորհակալություն երեխաների եւ մեր մասին հոգ տանելու համար։ Քեզ երջանկություն, հիանալի տրամադրություն ու երջանկություն եմ մաղթում»,- գրել էր 59-ամյա Լեպսը՝ Աննային սեր խոստովանելով։

Григорий Лепс разводится после 20 лет брака
Российский музыкант Григорий Лепс и его жена Анна разводятся после 20 лет брака, сообщает Starhit со ссылкой на судебный документ.
597x794_0_27c92f3205bb674f079cb1a9841f947b@597x794_0xac120003_3328535701639133074.jpg (57 KB)
Супруги встретятся в суде 20 декабря, чтобы урегулировать между собой детали расторжения союза. Пара воспитывает троих детей: 19-летнюю Еву, 14-летнюю Николь и 11-летнего Ивана.
Лепс и Шаплыкова познакомились в 2000 году, а через два года поженились. Спустя два года Лепс и Шаплыкова узаконили отношения. По какой причине их союз распался — загадка... А ведь еще недавно музыкант трогательно обращался к жене в социальных сетях. «Я желаю тебе всегда оставаться такой же невероятно красивой, умной, веселой и жизнерадостной. Пусть каждое твое стремление знаменуется победой, пусть каждая твоя мечта обязательно исполнится. Спасибо за детей и заботу о нас. Здоровья тебе, великолепного настроения и счастья!» — писал 59-летний певец, признаваясь Анне в любви.