Ռիկի Մարտինը պատասխանել է ընտանեկան բռնության մեղադրանքներին
Երգիչ Ռիկի Մարտինին մեղադրել են ընտանեկան բռնության եւ հետապնդման մեջ, հայտնում է TMZ-ը։ Բողոքը ներկայացվել է օրենքի 54-րդ հոդվածով, որը նաեւ հայտնի է որպես «Ընտանեկան բռնության կանխարգելման եւ վերահսկման ակտ»: Ուրբաթ օրը ոստիկանությունը չի կարողացել հրաման տալ Մարտինի դեմ, քանի որ մինչ այդ նրանք չէին կարողացել կապ հաստատել նրա երգչի հետ։
«Մենք հաստատում ենք, որ Պուերտո Ռիկոյի ոստիկանությունը պաշտպանական հրաման է տալիս՝ համաձայն 54-րդ օրենքի, որը տրվել է պարոն Էնրիկե Մարտինի դեմ», - ասվում է ոստիկանության հայտարարության մեջ:
Երգչի փաստաբանները հերքում են Մարտինի մեղքը, քանի որ People-ի հետ երկխոսության ժամանակ ասել են.
«Ռիկի Մարտինին ուղղված մեղադրանքները լիովին շինծու են։ Մենք վստահ ենք, որ երբ ի հայտ գան գործի իրական փաստերը, Մարտինը լիովին կարդարացվի»։

Ricky Martin responds to allegations of domestic violence
The complaint was filed for domestic violence prevention and control act. On Friday, the police were unable to issue an order against Martin as they had not been able to contact him by that point.
The Puerto Rico Police are in the process of issuing a protection order, pursuant to law 54, issued against Mr. Enrique Martin, the police said in a statement.
The singer's lawyers deny Martin's guilt, as they said in a dialogue with People. The accusations against Ricky Martin are completely fabricated, they noted.