Շաբաթվա հորոսկոպ․ ի՞նչ է սպասվում կենդանակերպի նշաններին՝ դեկտեմբերի 12-ից 18-ը
Իհարկե, բոլորն էլ երազում են, որ որ կես խոսքից հասկանան նրանց եւ կարդան իրենց մտքերը։ Սակայն դժբախտաբար, դա անհնար է. համենայնդեպս այսօր։ Ուստի, ձեր բոլոր ցանկությունների եւ ակնարկների մասին հարկավոր է բարձրաձայնել եւ հասկանալի բառերով բացատրել ձեր սիրելի անձնավորությանը, այլապես վիճաբանությունը անխուսափելի կլինի։
Աստղերը խորհուրդ են տալիս «երես տալ» ինքներդ ձեզ։ Կարող եք նաեւ խնդրել ձեր սիրելի անձնավորությանը, որպեսզի նա ընկերակցի ձեզ։ Միայն նրա ուղեկցությամբ դուք ձեզ լիարժեք երջանիկ եւ ուրախ կզգաք։ Այո, նրա կողքին միշտ հաճելի է։
Այնքան էլ հեշտ չի լինի հասկանալ ձեր սիրելի անձնավորությանը, քանի որ նրա խոսքերը, ցանկություններն ու քայլերը անընդունելի կլինեն ձեզ համար։ Իսկ եթե դուք կարողանաք հասկանալ եւ աջակցել նրան, ուրեմն կարող եք համարել, որ մի կարեւոր փորձություն հաղթահարել եք։
Անկեղծության շաբաթ է հայտարարված ձեզ մոտ։ Հավանականություն շատ մեծ է, որ Նա չի հասկանա ձեզ եւ չի գնահատի ձեր ազնվությունն ու սխալ եզրակացություններ կանի։ Արդյունքում, դուք միգուցե վիճեք միմյանց հետ, սակայն միայն այսպես դուք ձեզ թեթեւացած կզգաք։
Ձեր սիրելի էակը կփորձի կատակել ձեզ հետ, սակայն դուք հազիվ թե հասկանաք նրա կատակը եւ ըստ արժանվույն գնահատեք այն։ Սակայն իրականում նա ցանկանում էր անել ամեն ինչ, որպեսզի ժպիտ պարգեւի ձեզ։ Ուստի, փորձեք նրա արարքին գնահատական տալուց առաջ մի լավ մտածել։
Ձեզ սպասվում է հանդիպում մեկի հետ, ում վաղուց չէիք տեսել։ Նախկինում ձեր միջեւ սիրային հարաբերություններ են եղել, սակայն այդ օրերից ի վեր շատ բան է փոխվել։ Բայց հանդիպմանը անպայման պետք է գնալ, քանի որ ձեր շաբաթն իսկապես հագեցած եւ դրական լիցքերով լի կլինի։
Ձեր սիրելի էակը ավելի շատ կլռի, քան կխոսի։ Մի անհանգստացեք, պարզապես նա շատ մտածկոտ է։ Նա չի դադարել սիրել ձեզ, եւ նրա կարծիքը ձեր մասին չի փոխվել։ Պարզապես նա հաճոյախոսություններ շռայլելու ցանկություն չի ունենա։
Ձեր սիրելի անձնավորությանը պետք է բացատրեք, որ կյանքում լինում են եւ ուրախ ու անհոգ, եւ դժվարին ակնթարթներ։ Եվ եթե նա այժմ հայտնվել է ծանր իրավիճակում, չի նշանակում, որ ընդմիշտ այդպես է շարունակվելու։ Ամենակարեւորը՝ հավատալ սեփական ուժերին։
Ձեր սիրելի անձնավորության կարող եք ինչ-որ անակնկալ մատուցել։ Կարող եք նրան փոքրիկ կատու, ծաղիկ, փոքրիկ ակվարիում նվիրել։ Կարեւոր է, որ նվերը բնական լինի, որպեսզի իսկապես տպավորիչ լինի։
Այծեղջյուրներին հիանալի շաբաթ է սպասվում։ Հաջողությունը երաշխավորված է ցանկացած գործում։ Սակայն պետք չէ ձեզ ընկերակից մեկին գտնել, քանի որ ձեր կողքին նա անհաջողության է մատնվելու եւ հուսահատվելու է։
Դուք ստիպված կլինեք հանուն ձեր սիրելի անձնավորության դեմ գնալ սեփական  սկզբունքներին։ Իհարկե, սա այնքան էլ հեշտ չի լինի ձեզ համար, սակայն ձեզ մոտ ամեն ինչ կստացվի։ Դուք անկեղծորեն կուրախանաք, քանի որ կգիտակցեք, որ ձեր կյանքում հայտնվել է մեկը, ում մասին դուք վաղուց էիք երազում։
Ձեր սիրելի անձնավորությանը շատ դժվար կլինի ձեզ համոզել, որ ամեն ինչ մտածված է եւ նրա ծրագրին համաձայն է առաջ գնում։ Սակայն նա չի հրաժարվի ձեր աջակցությունից։ Բացի այդ, նրան օգնելով դուք նույնպես ներգրավված կլինեք այդ գործում եւ օգտակար կզգաք ձեզ։

Гороскоп на неделю: что ожидает знаки зодиака с 12 по 18 декабря
Конечно, вы мечтаете о том, чтобы вас понимали с полуслова, а ваши мысли читали по глазам. К сожалению, это невозможно. Поэтому придется вам формулировать свои претензии и желания четко, полно и понятно. Иначе ссоры неизбежны.
Звезды рекомендуют вам побаловать себя. А еще лучше приложить максимум усилий к тому, чтобы вас побаловал любимый человек: у него это получится куда лучше и виртуознее, да и вам подобные его действия доставят максимум удовольствия, вот увидите.
Вам довольно непросто будет понять вашего любимого человека, его методы, желания, намерения и смысл тех слов, которые вы будете от него слышать. Однако если вам всё же это удастся – можете считать, что вы прошли экзамен на состоятельность в качестве его второй половинки.
Вам не стоит слишком откровенничать с вашим любимым человеком. Велика вероятность того, что он поймет ваши слова превратно, не оценит их и не сделает правильных выводов. Таким образом, ссоры и обиды будут, а с результатом все будет обстоять с точностью до наоборот.
Вашему любимому человеку захочется как-то над вами подшутить. Вряд ли его шутка окажется действительно удачной, но он искренне хотел сделать так, чтобы вы улыбнулись, а не расстроить или обидеть вас. Поэтому постарайтесь отреагировать на его действия максимально корректно.
Вам предстоит встреча с человеком, которого вы очень давно не видели. Раньше вас связывали некоторые романтические отношения, а теперь все, конечно, сильно изменилось. Однако поворошить былое и даже, возможно, достать из него что-нибудь полезное, вам удастся.
Ваш любимый человек будет больше молчать, нежели говорить. Пусть вас это не настораживает: просто у него настроение такое будет. На самом деле, он по-прежнему вас любит, и его точка зрения ни на что не изменилась. Просто выражать ее он будет невербально.
Вам стоит убедить вашего любимого человека в том, что даже если сейчас все из рук вон плохо, совсем скоро наступит светлая полоса вашей жизни, и вы будете вспоминать этот период как страшный сон, который, к счастью, больше никогда не повторится. Главное – верьте в это сами.
Можете подарить вашему любимому человеку какой-нибудь элемент живой природы. Котенка, щеночка, цветочек, кактус или рыбку в банке - выбирать вам. Главное, убедитесь в том, что это живое не будет конфликтовать с другими существами, населяющими его квартиру.
У Козерогов всё будет отлично. Успех в обществе будет вам гарантирован. В любом, в какое ни попадёте. Так что имеет смысл пытаться попасть в высшее. Но не пытайтесь немедленно найти там себе партию - скорее всего, нынче из этого ровным счётом ничего не выйдет. Блистайте независимо.
Вам придётся поступиться некоторыми своими принципами ради интересов и блага вашего любимого человека. Сделать это будет непросто, однако если вам это удастся, можете искренне радоваться тому, что в вашу жизнь вошла сильная настоящая любовь, такая, о какой только можно было мечтать.
Вашему любимому человеку будет непросто убедить себя и вас в том, что все идет хорошо, правильно и сугубо по намеченному плану. Постарайтесь все же помочь ему в этом нелегком деле, иначе в какой-то момент вам может стать особенно неуютно, страшно и одиноко.