Հայտնի ռուս երգչուհի Կլավա Կոկան (իսկական անունը՝ Կլավդիա Վիսոկովա) հայտարարել է բլոգեր Դմիտրի Մասլեննիկովի հետ նշանադրության մասին: Նա այդ մասին հրապարակել է Telegram-ում:
Երգչուհին լուսանկարներ է տեղադրել՝ ցուցադրելով իր մատանին: «Մենք չենք հանդիպում: Մենք ամուսնանում ենք»,-գրել է նա:
Մեկ օր առաջ Կլավա Կոկան հաստատել է իր հարաբերությունները Մասլեննիկովի հետ: Նա լուսանկարներ է հրապարակել իր և բլոգերի հետ՝ նշելով իր նոր ալբոմի թողարկումը: Նա հավելել է, որ թողարկումը նվիրված է այն ժամանակաշրջանին, որը փոխել է իր կյանքը:
19:15, 8 սեպտեմբերի
Նիկոլ Շերզինգերը մասնավոր ինքնաթիռում շպագատ է իջել 48–ամյա երգչուհին զարմացրել է իր անհավանական ճկունությամբ

Популярная российская певица Клава Кока (настоящее имя — Клавдия Высокова) объявила, что выходит замуж за блогера Дмитрия Масленникова. Соответствующий пост она разместила в Telegram, пишет Lenta.ru․
Артистка опубликовала фотографии с кольцом на безымянном пальце. «Мы не встречаемся. Мы женимся», — написала она.
За день до этого Клава Кока подтвердила, что состоит в отношениях с Масленниковым. Исполнительница опубликовала совместные фотографии с блогером, приурочив кадры к выходу своего нового альбома. Она отметила, что релиз посвящен периоду, который изменил ее жизнь.