68-ամյա թմրավաճառը պատմել է Անջելինա Ջոլիի կախվածության մասին
68-ամյա թմրավաճառը պատմել է Անջելինա Ջոլիի կախվածության մասին։ Ջոլին մշտապես հերոին եւ կոկաին է օգտագործել։
Ինչպես նշել է celebrities.ninemsn.com-ը՝ 1990-ական տարիներին ամերիկյան դերասանուհի Անջելինա Ջոլին մեծ խնդիրներ է ունեցել թմրանյութերի հետ։ Այդ ժամանակ նա դեռ նոր էր սկսել հանդիպել դերասան Բիլի Բոբ Թորնթոնի հետ։
«Էնջին եղել է իմ հաճախորդը մի քանի տարի»,- ասել է Մեյերը՝ հայտարարելով, որ օրերից մեկը նա դերասանուհուն անգամ նկարահանել է։
«Երբ ես տեղափոխվեցի, ես նրան թմրանյութ տվեցի, իսկ նա ինձ՝ գումար։ Նրա դեմքը սարսափելի վիճակում էր գտնվում, իսկ ձեռքերի վրա մի շարք ներարկումների հետքեր»,- բացահայտել է Ֆրանկլին Մեյերը։
Թմրավաճառն անգամ ասել է, որ խոսել է ինտիմ հարաբերությունների մասին,  եւ նա ինքն է թույլատրել իրեն նկարահանել։ «Հանկարծ Ջոլին սկսեց ինձ պատմել սեքսի մասին։ Նա պատմել է, որ Բիլի Բոբը կատակել է, որ նրա տղամարդկային արժանապատվությունը փոքր է եղել։ Բայց երբ նրանք միասին քնել են Ջոլիին դա այնքան մեծ է թվացել, ինչպիսին ձիուն է»։ Ես համոզված եմ, որ նա մինչ հիմա մտածում է Բիլի Բոբի մասին։ Եւ եթե ես լինեի Բրեդ Փիթը, դա ինձ չէր ուրախացնի»։

68-летний наркодиллер рассказал о зависимости Анджелины Джоли
68-летний Франклин Мейер, бывший наркодиллер, рассказал о зависимости Анджелины Джоли. Джоли постоянно употребляла героин и кокаин.
Как пишет celebrities.ninemsn.com, в 1990-х годах у американской актрисы Анджелины Джоли также были большие проблемы с наркотиками. В то время она как раз начала встречаться с актером Билли Бобом Торнтоном, который позже стал ее мужем.
«Энджи была моим клиентом в течение нескольких лет», – сказал Мейер, заявив, что в один из дней он записал на видеокамеру актрису.
«Когда я приехал, дал ей наркотики, а она мне дала немного денег. Ее лицо выглядело изможденным, и у нее на руках были десятки следов от уколов!», – разоткровенничался Франклин Мейер.
Диллер поведал, что он говорил со звездой об интимных отношениях, и она сама позволила ему себя снимать на камеру: «Вдруг она начала рассказывать мне о сексе. Она сказала, что Билли Боб шутил о том, что его мужское достоинство было маленьким. Но когда они, наконец, переспали, Джоли показалось, что он был «такой большой, как у лошади». Я уверен, что она все еще думает о Билли Бобе. И если бы я был Брэдом, меня бы это не обрадовало!»