Lacoste – ի հագուստը կփոխի գույնը (տեսանյութ)
Աշխարհահռչակ Lacoste բրենդը կստեղծի հագուստ, որը կարող է փոխել գույնն ու ձեւն ըստ այն հագնողի ցանկության։ Polo վերնաշապիկի 80-ամյա հոբելյանի կապակցությամբ ընկերությունը Mnstr գովազդային գործակալության հետ համատեղ թողարկել է մի տեսանյութ, որը նվիրված է ապագայի նորաձեւությանը։
Ըստ «Вести.ру» - ի, կարճ տեսահոլովակում ֆրանսիական բրենդը ցուցադրում է ժամանակակից տեխնոլոգիաների մի քանի հրապուրիչ հնարավորություն։ Երիտասարդներն այդ հոլովակում մատների հպումով փոխում են հագուստի տեսքը, չափսը եւ գույնը։ Տեսահոլովակում նույնիսկ կարելի է նկատել հեծանվորդների մի խումբ, ում մայկաները թարթում են նեոնային լույսերով, որպեսզի վարորդները նրանց նկատեն։
Lacoste բրենդը բոլոր ցանկացողներին կոչ է անում իրենց առաջարկներն ուղարկել բարձրտեխնոլոգիական Polo վերնաշապիկների համար։ Ամենահետաքրքիր տարբերակները կյանքի կկոչվեն նրանց հեղինակների ու մասնագիտացված դիզայներական ընկերությունների շնորհիվ։

Одежда от Lacoste будет менять цвет
Всемирно известный бренд Lacoste будет создавать одежду, которая сможет менять свой цвет и покрой по желанию пользователя. В честь 80-летнего юбилея рубашки Polo компания совместно с рекламным агентством Mnstr выпустила видеоролик, посвященной моде будущего.
Как сообщает «Вести.ру», в коротком клипе французский бренд показывает несколько заманчивых возможностей современных технологий. Молодые модники в этом видео прикосновениями пальца меняют крой, размер и цвет одежды. В клипе можно даже заметить группу велосипедистов, футболки которых мигают неоновыми огнями, чтобы водители могли их заметить.
Бренд  Lacoste призывает всем желающим присылать свои предложения по созданию высокотехнологичной рубашки Polo. Наиболее интересные варианты будут воплощены в жизнь при помощи их авторов и профессиональных дизайнеров компании.