Դմիտրի Մալիկովի 16-ամյա դուստրը բաց զգեստով մասնակցել է պարահանդեսի
Մոսկվայում կայացել է Tatler պարբերականի կազմակերպած պարահանդեսը, որին հայտնի ազգանունների ժառանգորդուհիները մասնակցել են համաշխարհային լավագույն դիզայներների զգեստներով:
Ըստ Life.ru-ի՝ ռուսական հարուստ եւ հայտնի ընտանիքներից 14 աղջիկներ St.Regis հյուրանոցից պարահանդեսի եկել են Bentley-ով:
Միլիարդատեր Վլադիմիր Գրուզդեւի որդու սիրելի Ստեֆանիա Մալիկովան ներկայացրել է Alberta Feretti ապրանքանիշը, որը Մալիկովի գեղեցկուհի դստերը երկար ճերմակ զգեստ է տրամադրել՝ շատ խորը բացվածքով:
Աղջիկներից յուրաքանչյուրի հետեւից խստադեմ թիկնապահ է պտտվել. նա ուշադիր հետեւել է Chanel-ի թանկարժեք իրերին, որոնք զարդարել են պատանի գեղեցկուհիների պարանոցն ու դաստակները:
Օրերս տեղեկացրել էինք, որ Դմիտրի Մալիկովի 16-ամյա դուստր Ստեֆանիան հանդիպում է Forbes-ի ցանկից միլիարդատեր, Տուլայի նախկին նահանգապետ Վլադիմիր Գրուզդեւի որդու՝ Լեոնիդի հետ: Ստեֆանիան խոստովանել է, որ Լեոնիդն իրեն հետեւել է Ask.fm սոցցանցում: Զույգի հարաբերությունները, կարծես, ավելի քան լուրջ են:

16-летняя дочь Дмитрия Маликова появилась на балу в откровенном платье
В Москве состоялся бал дебютанток, организованный изданием Tatler, где выступили наследницы известных фамилий в платьях лучших мировых дизайнеров.
Как пишет Life.ru, 14 юных и хрупких наследниц громких фамилий российских богатых и известных семей приехали на черных Bentley прямиком из отеля St.Regis.
Возлюбленная сына миллиардера Андрея Груздева Стеша Маликова стала посланницей марки Alberta Feretti, которая предоставила дочери Дмитрия Маликова белое платье в пол с откровенным вырезом.
За каждой дебютанткой по пятам ходил грозного вида охранник: его пристальное внимание занимают драгоценности Chanel, украсившие тонкие шеи и запястья юных красавиц.
На днях мы сообщали, что 16-летняя дочь Дмитрия Маликова Стефания встречается с сыном миллиардера из списка Forbes, бывшего губернатора Тульской области Владимира Груздева – Леонидом.
Стефания призналась, что Леонид следит за ней в популярной социальной сети Ask.fm. По всей видимости, отношения влюбленных более чем серьезны, поскольку на вопрос одного из подписчиков, сомневается ли она в том, что ее избранник – тот самый, она заявила, что нет.