Հուլիսի 7-ին պետք է տեղի ուներ «Дом 2»-ի աստղեր Վիկտորիա Ռոմանեցի եւ Անտոն Գուսեւի հարսանիքը։ Վիկտորիան արդեն պատմել է 12 000 դոլար արժողությամբ հարսանեկան զգեստի մասին, որը պատվիրել էր Հայկ Ավանեսյանին։
Բայց հանդիսավոր արարողությունից երկու շաբաթ առաջ Անտոնը կարդացել է Վիկտորիայի նամակագրությունը, որում նա խոստովանել է, որ չի սիրում փեսացուին։
«Ես Գուսեւա չեմ եւ երբեք էլ չեմ լինի։ Դու որտե՞ղ սեր տեսար, չէ՞ որ գիտես՝ ինչու եմ դա անում»,- ընկերոջ հետ անկեղծացել է Ռոմանեցը։
Starhit-ը գրում է, որ սկանդալ է բարձրացել, որն ավելի է բորբոքվել, երբ Ռոմանեցը Գուսեւին «ալֆոնս» է անվանել՝ հայտարարելով, թե ինքն է վճարել տան, արտասահմանյան ուղեւորությունների ու ռեստորանների համար։ Իր հերթին, Անտոնը հերքել է այդ հայտարարությունները՝ ասելով, որ բավականաչափ գումար է վաստակում եւ ապահովում է ոչ միայն Ռոմանեցին, այլեւ որդուն՝ հոգալով վերջինի ծախսերը։
Անտոնն ու Վիկտորիան միմյանց ջնջել են սոցկայքերից եւ այժմ չեն շփվում։
Իսկ մենք դիմեցինք Հայկ Ավանեսյանին՝ հասկանալու համար, թե ինչ է լինելու հարսանեկան զգեստի հետ։
«Այո՛, նրանք բաժանվեցին... Կյանք է, ամեն ինչ էլ պատահում է»,- ասել է Ավանեսյանը, սակայն չի հայտնել, թե ինչ կլինի հարսանեկան զգեստի հետ։

Седьмого июля должна была состояться свадьба звезд проекта «Дом-2» Виктории Романец и Антона Гусева. Виктория ранее рассказала о свадебном ансамбле за 12 000 долларов, которое она заказала у Гайка Аванесяна.
Но за две недели до тожественного события Антон прочел переписку Виктории, в которой та призналась, что не любит жениха.
«Я не Гусева, никогда ею не буду. Ты любовь где увидел, знаешь ведь зачем я это делаю», - откровенно заявляет Романец при общении с другом.
Как пишет Starhit, разразился скандал, который лишь усилился, когда Романец назвала Гусева альфонсом, объявив, что это она оплачивала дом, заграничные поездки и рестораны. В свою очередь, Антон опроверг это заявление, сообщив, что зарабатывает достаточно много: он обеспечивает не только Романец, но и сына – перечисляет деньги на его нужды, покупает одежду и еду.
Антон и Виктория удалили друг друга из социальных сетей и сейчас не поддерживают общение.
Мы же обратились к Гайку Аванесяну, чтобы понять, что будет со свадебным платьем.
«Да, ребята расстались...это жизнь, всякое бывает», - прокомментировал Гайк Аванесян, но рассказывать о том, что будет с ансамблем не стал.