Ռիհաննայի նախկին զուգընկերը՝ Քրիս Բրաունը՝ երգչուհուն ծեծի ենթարկելու մասին
Ռիհաննայի նախկին զուգընկեր Քրիս Բրաունը Chris Brown: Welcome To My Life ինքնակենսագրական բնույթի փաստագրական ֆիլմում պատմել է երգչուհու հետ հարաբերությունների մասին։
28-ամյա հայտնի կատարողը հիշել է նաեւ այն գիշերվա մասին, երբ 2009 թվականին՝ «Գրեմմի» մրցանակաբաշխությանը նախորդ գիշերը, ծեծի է ենթարկել Ռիռիին, ինչի պատճառով նա 5 տարվա պայմանական պատժաժամկետի եւ 1400 ժամ ուղղիչ աշխատանքների դատապարտվեց ։
«Մեզ մոտ ամեն ինչ շատ հուզական էր։ Ես նրան էի խանդում, նա՝ ինձ։ Սկանդալները մեզ մոտ մշտական բնույթ էին կրում։ Հաճախ ամեն ինչ ավարտվում էր վիրավորանքով եւ ուժեղ վեճով։ Բայց մի պահ երկուսս էլ հասկանում էինք, որ սահմանն անցել են եւ հաշտվում էինք։
Ինչ վերաբերում է այդ գիշերվան, Ռիհաննան հարբած էր։ Իմ ավտոմեքենայում նա իմ հեռախոսի մեջ նկատեց հաղոդագրություն աղջկանից, որի հետ ես զուտ ընկերական հանդիպում էի, բայց Ռիռիի հետ հարաբերությունների ժամանակ իմ եւ նրա միջեւ ոչինչ չի եղել։
Բայց Ռիռին տեսավ նրա հաղորդագրությունը, դեն նետեց իմ հեռախոսն ու բղավեց, որ ատում է ինձ...Նա ինձ մի քանի անգամ հարվածեց։ Մի պահ, երբ նա ցանկանում էր հարվածել ինձ, արդյունքում ես հարվածեցի նրան՝ պատռելով նրա շրթունքը։ Երբ դա տեսա, ցնցվեցի։ Ես պարզապես չէի հավատում, որ դա արեցի։ Նա սեփական արյունը թքեց իմ դեմքին, եւ դա էլ ավելի զայրացրեց ինձ։
Հետո նա դուրս նետեց բանալիները, դուրս եկավ ավտոմեքենայից, եւ մինչ ես փնտրում էի այդ բանալիները, նա սկսեց օգնություն կանչել», -պատմել է Քրիսը։
Հիշեցնենք, որ 2012 թվականին զույգը ցանկանում էր կրկին միանալ, բայց մեկ ամիս անց նրանք վերջնականապես բաժանվեցին։

Экс-бойфренд Рианны Крис Браун об избиении певицы
Экс-бойфренд Рианны Крис Браун в автобиографическом документальном фильме Chris Brown: Welcome To My Life рассказал об отношениях с певицей.
28-летний популярный исполнитель вспомнил и о той ночи за день до вручения «Грэмми» в феврале 2009-го, когда избил Рири, что стоило ему условного срока на пять лет и 1400 часов исправительных работ.
«У нас все было слишком эмоционально. Я ревновал ее, она – меня. Скандалы у нас были постоянно. Часто все заканчивалось обидой и сильной ссорой. Но в один момент мы оба понимали, что перегнули палку и вновь мирились.
Что касается той ночи, то Рианна была пьяна. В моем авто она наткнулась на мой телефон, где обнаружила сообщение от девушки, с которой я по дружески встречался, но в период отношений с Рири у меня с ней ничего не было. Мы как-то спали еще до того, как Рианна появилась в моей жизни.
Но Рири, увидела ее смс, выбросила мой телефон, закричала, что ненавидит меня... Она ударила меня несколько раз... В какой-то момент она сильно замахнулась, но в итоге ударил ее я, разбив ей губу... Когда увидел это, я был просто шокирован. Я просто не поверил, что сделал это... Она плюнула мне в лицо собственной кровью, и это еще больше разозлило меня... Потом она выбросила ключи из машины, вышла из нее и, пока я искал эти самые ключи, она начала звать на помощь...», -рассказал Крис.
Напомним, что в 2012 парочка хотела вновь воссоединиться, но спустя пару месяцев окончательно распалась.