Swarovski քարերով խաղալիք ձիուկ՝ 100 հազար դոլարով, ոսկե ծծակ՝ 96 հազար դոլարով․ Քիմ Քարդաշյանը ավելի քան կես միլիոն դոլար է ծախսել երրորդ երեխայի համար
17:31, 16 հունվարի
Ինչպես գիտեք, Քիմ Քարդաշյանն ու Քանյե Ուեսթը պատրաստվում են իրենց երրորդ երեխայի լույս աշխարհ գալուն։ Աստղերի դստերը լույս աշխարհ է բերելու փոխնակ մայրը, որին Քիմն ու Քանյեն 45 000 դոլար են վճարել։
Closer պարբերականի փոխանցմամբ՝ Քիմն ու Քանյեն գումար չեն խնայում իրենց երրորդ երեխայի համար, որը դեռ չի ծնվել։ Քիմը 550 հազար դոլար է ծախսել մանկական սենյակի հարդարանքի ու խաղալիքների վրա։
Օրինակ Քիմը 96 հազար դոլարով գնել է Suommo Dodo ոսկե ծծակը։
Swarovski քարերով մանկական ձիուկը՝ 100 հազար դոլարով։
170 հազար դոլար նա վճարել է ահա այս Louis Vuitton արջուկի համար։
Ննջասենյակի համար՝ 40 000 դոլար, դիզայները իտալացի Դոլչե Նոտտեն է։
Նաև հայտնում են, որ 37-ամյա հայուհին գնել է խաղալիքներ, որոնք զարդարված են թանկարժեք քարերով և մանկական զգեստապահարանը հեղեղել Dolce&Gabbana ապրանքանիշի հագուստով՝ 100  հազար դոլար արժողությամբ։
«Քանյե Ուեսթը Քիմին հայտնել է, որ նա պետք է սթափվի ու այլևս նման գումարներ չծախսի, բայց Քիմը զգացմունքային հոգեվիճակում է։ Քիմի հոգեվիճակը վերահսկողությունից դուրս է եկել, նա ուզում է հսկայական գումարներ ծախսել, չնայած Քանյեն փորձում է  հանգստացնել նրան»,- նշում են մոտ կանգնած աղբյուրները։

Лошадка в Swarovski за сто тысяч долларов, золотая соска за 96 тысяч – Ким Кардашян потратила более полумиллиона долларов на подарки для третьего ребенка
17:31, 16 января
Как известно Ким Кардашян и Канье Уэст готовятся к рождению третьего ребенка. Девочку звездам родит суррогатная мать, которой Ким и Канье заплатили 45 000 долларов.
Как пишет издание Closer, Ким и Канье не жалеют денег для третьего ребенка. Ким потратила 550 тысяч долларов на декорацию детской комнаты и на игрушки.
К примеру, Ким приобрела за 96 000 долларов золотую соску Suommo Dodo.
Детскую лошадку в кристаллах Swarovski за сто тысяч.
170 000 тысяч за этого медвежонка от Louis Vuitton.
За спальню – 40 000 долларов, руки итальянского дизайнера Дольче Нотте.
Также сообщается, что 37-летняя армянка приобрела игрушки, которые осыпаны драгоценными камнями, а также уже набила детский гардероб одеждой от Dolce & Gabbana стоимостью 100 тысяч долларов.
«Канье Уэсту заявил Ким, что она должна успокоиться и не тратить такие деньги, но Ким находится в эмоциональном состоянии. Ким выходит из под контроля и хочет тратить бешенные деньги, но Канье пытается успокоить ее», - отмечают инсайдеры.