«Мажор» ֆիլմի հայտնի մեքենան վաճառքի է հանվել. ի՞նչ արժե այն
«Мажор» սերիալի երկրպագուները բացառիկ հնարավորություն ունեն դառնալու մեքենայի սեփականատերը, որով Իգոր Սոկոլովսկին շրջում էր Մոսկվայում։ Մեքենան վաճառքի է հանվել համացանցում։
«Հատուկ «Мажор» սերիալի երկրպագուների համար։ Հենց այս մեքենան է մասնակցություն ունեցել երկրորդ եթերաշրջանի նկիարահանումներին, ավելի ճիշտ՝ եղել է «գլխավոր դերում»։ Հենց այս մեքենայի ղեկին եք տեսնել սերիալի գլխավոր հերոսին։ Ավտոմեքենան 2015թ.-ին գնվել է սրահից։ Տեխնիկական սպասարկումն ըստ ծրագրի է, փաստացի մի սեփականատեր կա, մեքենան հրաշալի վիճակում է»,- հայտարարել է սեփականատերը։ Այն վաճառվում է 4 մլն ռուբլիով։
«Мажор»-ը դեդեկտիվ սերիալ է, որում գլխավոր հերոսներին մարմնավորում են Պավել Պրիլուչնիյը, Կարինա Ռազումովսկայան, Լյուբով Ակսենովան, Դմիտրի Շեւչենկոն եւ այլք։ Հիշեցնենք՝ ըստ սյուժեի՝ ապահովված հայրը Իգոր Սոկոլովսկուն ուղարկում է աշխատելու ոստիկանության բաժանմունքում։ Այնտեղ նա հանդիպում է սիրուն՝ կապիտան Վիկտորիա Ռոդինովային եւ որոշում գտնել մորը սպանած անձին։

Крутую тачку из фильма  «Мажор» выставили на продажу! Сколько она стоит?
У фанатов сериала «Мажор» появилась уникальная возможность стать владельцем «Гелендвагена», на котором Игорь Соколовский рассекал по Москве. Машина «выставлена» на продажу в Интернете.
«Специально для поклонников сериала «Мажор». Именно этот автомобиль принимал участие в съемках второго сезона, а точнее был в «главной роли». За рулем именно этого автомобиля вы видели главного героя сериала! Автомобиль был приобретен новым в феврале 2015 года в салоне. Все ТО по плану, один владелец по факту, состояние отличное. Комплектация топ за исключением мониторов для задних пассажиров», — заявил в описании владелец машины. Обойдется тебе такое удовольствие в 4 миллиона рублей!
«Мажор» — детективный сериал, главные роли в котором сыграли Павел Прилучный , Карина Разумовская , Любовь Аксенова, Дмитрий Шевченко и другие. Напомним, по сюжету обеспеченный отец отправляет мажора Игоря Соколовского работать в отделение полиции. Там парень встречает любовь, капитана Викторию Родионову, и решает найти убийцу матери.