Հայտնի է Elite Model Look 2012-ի հայ հաղթողի անունը
Հայտնի են դարձել Հայաստանից եւ Վրաստանից այն մասնակիցների անունները, ովքեր այս երկրները պետք է ներկայացնեն Elite Model Look 2012 մրցույթի ավարտական փուլում. 16-ամյա Նելի Սայադյանը եւ 19-ամյա Լիկա Մեթրեւելին։
«Բոլոր մասնակիցները հրաշալի ժամանակ են անցկացրել Վրաստանում։ Նրանք ջանասիրաբար աշխատել են նախապատրաստական շաբաթվա ընթացքում։ Հեշտ չէր, սակայն բոլորն էլ մինչեւ վերջ աշխատեցին։ Եզրափակչին ամեն ինչ շատ խաղաղ անցավ. աղջիկներն իրար թիկունք եղան եւ շնորհավորեցին հաղթողներին», - հայտնեց մրցույթի քասթինգի կազմակերպիչ Իա Կիցմարաշվիլին։
Այսօր մեր մասնակիցները կվերադառնան Հայաստան։
Հիշեցնենք, որ հոկտեմբերի 27-ին Թբիլիսիում տեղի ունեցավ Elite Model Look 2012-ի երկրորդ ընտրական փուլը։ Մրցույթին մասնակցում էին 5 աղջիկ Հայաստանից եւ 15-ը՝ Վրաստանից։

The contestants, who will represent Armenia and Georgia at the Elite Model Look 2012 modeling contest, are announced. They are Nelli Sayadyan, 16, and Lika Metreveli, 19, respectively.
“All the contestants had an amazing time in Georgia. It was not easy, but all of them worked until the end. Everything was very peaceful in the final. The girls supported one another and congratulated the winners,” the contest’s casting organizer Ia Kitsmarashvili said.
Armenia’s contestants will return from Georgia on Tuesday.
To note, the Elite Model Look 2012’s second qualifying round was held in the Georgian capital, Tbilisi, on October 27, and five girls from Armenia and fifteen others from Georgia competed in this event. The Elite Model Look 2012 final will be held on December 1 in Shanghai, China.