Քեթի Տոպուրիան այլեւս միայնակ չէ. ո՞վ է երգչուհու նոր ընկերը (ֆոտո)
«А’Студио» խմբի 33-ամյա վոկալիստ Քեթի Տոպուրիան նոր սիրելի ունի՝ Լեւ Դենգովը։ Ժպտացող զույգի լուսանկարը հայտնվել է Քեթիի Instagram-յան էջում։ Լուսանկարում տղամարդը մեղմ գրկել է Քեթիին, որը երջանիկ ու անհոգ տեսք ունի։
Публикация от Keti Topuria (@keti_one_official)
Կարճ տեղեկատվություն Լեւ Դենգովի մասին. 35-ամյա Դենգովը ռուս գործարար է եւ դիվանագետ, Ռուասաստանի Դաշնության արտաքին գործերի նախարարության եւ պետական դումայի՝ Լիբիայի հարցով ռուսական կոնտակտային խմբի ղեկավար, ինչպես նաեւ Չեչնիայի Հանրապետության նախագահ Ռամզան Կադիրովի օգնականը։
Քեթի Տոպուրիային չի անհանգստացրել նույնիսկ այն փաստը, որ Դենգովը երկու անգամ ամուսնացած է եղել։ Հետաքրքիր է, որ նրա երկրոր կինը նեղ շրջանակներում հայտնի Իրինա Ռակն է։
Դիվանագետը դաստիարակում է որդուն՝ Լեոնիդին, որը ծնվել է առաջին ամուսնության ընթացքում։ Իսկ Տոպուրիան ամուսնացած է եղել ձեռնարկատեր Լեւ Գեյխմանի հետ։ Զույգն ամուսնալուծվել է 2017թ.-ի աշնանը, ինչից հետո Քեթին սիրավեպ է սկսել ռեփեր Ալեքսեյ Դոլմատովի հետ, որն առավել հայտնի է Գուֆ կեղծանվամբ։ Նրանք բաժանվել են մեկ տարի անց երաժիշտի բազմաթիվ դավաճանություններից հետո։
«Քեթի Տոպուրիան երջանիկ է նոր սիրելիի հետ»,- Տոպուրիայւի եւ Դենգովի լուսանկարը մեկնաբանել են Telegram-յան Peopletalk ալիքի հեղինակները։ «Լավ է, որ Քեթին արգելափակել է Գուֆին, եւ նա չի տեսնում՝ ինչպես է Քեթին փայլում ուրիշի կողքին»,- գրում են «Только никому» ալիքի հեղինակները։

Кети Топурия больше не одна! Кто же новый парень певицы? (фото)
У вокалистки группы «А’Студио» 33-летней Кети Топурия новый возлюбленный, зовут его Лев Деньгов. Фотография улыбающейся парочки появилась в аккаунте Кети в Instagram. На снимке мужчина нежно обнимает Кети, которая выглядит счастливой и беззаботной.
A post shared by Keti Topuria (@keti_one_official) on
Небольшая справка: Лев Деньгов- российский 35-летний бизнесмен и дипломат, глава российской контактной группы по внутриливийскому урегулированию при МИД РФ и Государственной думе, а также помощник главы Чеченской Республики Рамзана Кадырова.
Кети Топурию не смутил даже тот факт, что Деньгов был дважды женат. Любопытно, что его второй супругой была известная в узких кругах светская львица Ирина Рак.
Дипломат воспитывает сына Леонида, рожденного в первом браке. Что же касается Топурии, то она состояла в браке с предпринимателем Львом Гейхманом. Пара развелась осенью 2017 года, после чего Кети закрутила роман с рэпером Алексеем Долматовым, более известным как Гуф. Молодые люди разошлись спустя год после многочисленных измен музыканта.
«Кети Топурия прямо-таки светится от счастья рядом с новым возлюбленным», — прокомментировали снимок Топурии с Деньговым авторы Telegram-канала Peopletalk. «Хорошо, что Кети заблокировала Гуфа, и он не видит, как она сияет рядом с другим», — вторят авторы канала «Только никому».