«Ես հուզված եմ»․ Օռլանդո Բլումն անհամբերությամբ է սպասում Քեթի Փերիի ծննդաբերությանը
43-ամյա Օռլանդո Բլումը հազվադեպ է կիսվում անձնական կյանքի մանրամասներով, սակայն «Բարի լույս, Ամերիկա» շոուի համար որոշել է բացառություն անել: Արտիստը պատմել է, թե ինչ զգացողություններ են իրեն պատել ուրախ իրադարձությանն առընթեր։ «Ես հուզված եմ։ Դա կախարդական ժամանակ է, երբ հրեշտակը հայտնվում է այս մոլորակի վրա, դա ինձ համար է...», — ասել է աստղը: Այս մասին հայտնում է ՍթարՀիթը՝ հղում կատարելով Metro-յին։
Բլումը նշել է, որ ուրախ կլինի կիսել բոլոր ծնողական պարտականությունները Քեթի Փերիի հետ: «Ես իսկապես անհամբերությամբ եմ սպասում այն ուշ գիշերին, երբ կարթնանամ, շշից կերակրեմ... ինձ դուր է գալիս այն հանգիստ ժամանակը, երբ ամբողջ աշխարհը քնած է, եւ քո ձեռքերում քնած է փոքրիկը», — կիսվել է դերասանը:
«Կարիբյան ծովի ծովահենները» ֆիլմաշարի աստղը նաեւ հավելել է, որ իրեն հատկապես դուր են գալիս ընտանեկան հանգիստ երեկոները: Օռլանդոն հուզիչ կերպով նկարագրել է այն պահը, երբ վերջապես կկարողանա իր երեւակայությունները կյանքի կոչել: «Միայն դուք եւ երեխան, դուք խնամում եք, պարզապես նրա կողքին եք եւ հետեւում եք, թե արդյոք ձեր օգնության կարիքը չկա, տեսեք, թե ինչ կարող եք անել, որպեսզի փոքրիկ կյանքը տեղափոխեք  մեծ աշխարհ», - անկեղծացել է նա:
Ի դեպ, եթե 35-ամյա Քեթիի համար երեխան առաջինն է, ապա Օռլանդոն արդեն ծնողական փորձ ունի։ Ավելի վաղ նա ամուսնացած էր մոդել Միրանդա Քերի հետ, որը նրան որդի է նվիրել։

«Я взволнован». Орландо Блум с нетерпением ждет родов Кэти Перри
43-летний Орландо Блум редко делится подробностями личной жизни, однако для шоу «Доброе утро, Америка» решил сделать исключение. Артист рассказал, какие эмоции его переполняют в предвкушении радостного события — появления на свет дочери. «Я взволнован. Это волшебное время, когда ангелочек появляется на этой планете, вот так это для меня…» — говорил звезда. Об этом сообщает СтарХит со ссылкой на Metro.
Блум отметил, что будет рад разделить все родительские хлопоты с Кэти Перри. «Я действительно с нетерпением жду тех поздних ночей, когда я буду вставать, кормить из бутылочки… Мне нравится это тихое время, когда весь мир спит и у тебя на руках спящий малыш», — делился актер.
Звезда серии фильмов «Пираты Карибского моря» также добавил, что ему особенно нравятся тихие семейные вечера. Орландо трогательно описал момент, когда он наконец-то сможет воплотить свои фантазии в жизнь. «Только вы и малыш, вы ухаживаете, просто находитесь рядом и следите, не нужна ли ваша помощь, смотрите, что вы можете сделать, чтобы провести маленькую жизнь в большой мир», — откровенничал он.
К слову, если для 35-летней Кэти ребенок станет первенцем, то у Орландо уже есть родительский опыт. Ранее он был женат на модели Миранде Керр, которая подарила ему сына Флинна.